Вітаю Вас, Гість

Головна » 2019 » Лютий » 20 » Презентаційний урок вчителя фізичної культури Шеремети Сергія Вікторовича
21:24
Презентаційний урок вчителя фізичної культури Шеремети Сергія Вікторовича

      Футбол по праву носить титул «короля спорту». Це вид спорту номер один у світі. У футбол грають на всій планеті, саме футбол за всіма показниками є найулюбленішою грою мільйонів людей, а футбольні змагання збирають мільярди глядачів у всьому світі. У цьому переконані  учні та вчитель фізичної культури Славутського  ліцею  ІІ – ІІІ  ступенів Хмельницької обласної ради Шеремета Сергій Вікторович, який 20 лютого  2019 року продемонстрував презентаційний урок на тему:  «Техніки переміщень і  зупинок м’яча у футболі».

      На уроці учні 11- Д класу із задоволенням сприймали  теоретичний матеріал та  активно виконували рухові дії відповідно до норм фізичного навантаження.

      У процесі проведення уроку  вчителем було використано елементи сучасних педагогічних технологій: здоров’язберігаючої, особистісно зорієнтованого навчання, інтерактивного навчання. Педагог застосовував  різні методи навчання: бесіду, метод демонстрації вправи, ігрові, змагальні методи.

    Під час проведення заняття Шеремета С.В. не тільки реалізовував дидактичні завдання уроку, але й формував такі загальнопредметні компетентності:  інформаційну, соціальну, громадянську, загальнокультурну, вміння спілкуватися державною мовою та  обізнаність з фізичної культури.

     Проведений урок став яскравим свідченням  професійної майстерності молодого вчителя, який на власному прикладі заохочує ліцеїстів до занять фізичною культурою  і спортом, адже фізкультура і спорт - запорука здоров’я.

 

Голова методичного об'єднання

вчителів природничих наук

Т.М.Гаврилюк

Переглядів: 311 | Додав: sosli | Рейтинг: 0.0/0
Наверх
2015р. Славутський ліцей © Усі права захищені! З пропозиціями пишіть розробникам