Вітаю Вас, Гість

Головна » 2020 » Січень » 31 » ПРЕЗЕНТАЦІЙНИЙ УРОК ВЧИТЕЛЯ ЗАХИСТУ ВІТЧИЗНИ КОНЧЕНКА ІГОРЯ ВОЛОДИМИРОВИЧА
07:01
ПРЕЗЕНТАЦІЙНИЙ УРОК ВЧИТЕЛЯ ЗАХИСТУ ВІТЧИЗНИ КОНЧЕНКА ІГОРЯ ВОЛОДИМИРОВИЧА

ПРЕЗЕНТАЦІЙНИЙ УРОК ВЧИТЕЛЯ ЗАХИСТУ ВІТЧИЗНИ КОНЧЕНКА ІГОРЯ ВОЛОДИМИРОВИЧА

   Предмет «Захист Вітчизни» відіграє значну роль у підготовці учнів до захисту Батьківщини. Він є підготовкою молоді до служби у Збройних Силах України і першим життєвим практичним досвідом, першою шкалою життя.

   27.01.2020 н.р. учителем Конченком Ігорем Володимировичем було проведено презентаційний урок з предмету «Захист Вітчизни» для учнів 10-В класу з теми «Основні способи захисту населення в надзвичайних ситуаціях. Засоби індивідуального захисту органів дихання».

   Дана тема відповідала поставленій меті, а саме: удосконалити в учнів знання про засоби індивідуального захисту органів дихання та вміння правильно їх підбирати, розвивати морально-бойові якості: витримку, сміливість, виховувати взаємодопомогу, дружні стосунки в колективі та патріотизм.

   Згідно вимог до уроків «Захисту Вітчизни», був проведений тренаж учнів у виконанні стройових прийомів, який виконувався з урахуванням всіх вимог Стройового Статуту Збройних Сил України.

  На початку уроку вчитель проінструктував старшокласників щодо техніки безпеки у навчальному кабінеті та роботі з протигазом. Під час навчання учні дізнались про призначення, властивості та використання індивідуальних засобів органів дихання.

   На уроці використовувалися посібники, наочності, навчальна презентація, навчальний та документальний відеофільм.

   Наприкінці заняття учні мали змогу використати свої навички і на практиці, а саме підбір та одягання протигазів.

     Під час таких уроків учнівська молодь набуває знань про задачі Збройних Сил України та інших військових формувань, їх характерні особливості, засвоює основи захисту Вітчизни, цивільного захисту, основи медичних знань.

Голова методичного об'єднання

природничих наук

Гаврилюк Т.М.

Переглядів: 149 | Додав: sosli | Рейтинг: 0.0/0
Наверх
2015р. Славутський ліцей © Усі права захищені! З пропозиціями пишіть розробникам