Вітаю Вас, Гість

Головна » 2020 » Січень » 31 » ПРЕЗЕНТАЦІЙНИЙ УРОК З ГЕОГРАФІЇ. ВІРТУАЛЬНА ПОДОРОЖ КРАЇНАМИ АЗІЇ
14:06
ПРЕЗЕНТАЦІЙНИЙ УРОК З ГЕОГРАФІЇ. ВІРТУАЛЬНА ПОДОРОЖ КРАЇНАМИ АЗІЇ

  ВІРТУАЛЬНА ПОДОРОЖ КРАЇНАМИ АЗІЇ

   «Земля мрій і романтики, нечуваного багатства і небувалої убогості, розкоші і бідності: сотень народів і мов, тисячі релігій і двох мільйонів богів», - словами відомого письменника Марка Твена , які актуальні і в наш час, розпочався урок–екскурсія у Славутському ліцеї ІІ – ІІІ ступенів Хмельницької обласної ради.

   До віртуальної подорожі на тему «Нерівномірність розвитку Субрегіонів Азії та їх участь в МПП» були запрошені здобувачі освіти 10 – Г класу, а гідом була вчителька географії Ковальчук В.Т.

   Сьогодні, як ніколи, географічні знання потрібні кожному, оскільки відкриті кордони для подорожі, збільшується роль економічних та культурних відносин між країнами. Тому вивчення нового матеріалу на уроці географії Валентина Трохимівна будує так, щоб знання стали фундаментом практичної діяльності, тобто - «дієвими». Для розвитку активності на уроці географії учитель пропонує учням роботу з підручником і географічною картою, додатковою літературою, статистичним матеріалом.

   У процесі подорожі до нових знань педагог – гід уміло використала різноманітні прийоми: розв’язок географічної задачі, «Кластер», «Мозковий штурм», «Навігатор» - все це сприяло досягненню навчальної мети на уроці.

   Позитивну атмосферу навчальної подорожі створювали гарний настрій та уміння ліцеїстів працювати у групах.

   Для учителя географії Ковальчук Валентини Трохимівни та її учнів урок – це постійний пошук, спільна праця, в основі якої довіра та бажання досягнути високого результату.

Голова МО вчителів природничих наук

Гаврилюк Т.М.

 

 

 

Переглядів: 163 | Додав: sosli | Рейтинг: 0.0/0
Наверх
2015р. Славутський ліцей © Усі права захищені! З пропозиціями пишіть розробникам