Вітаю Вас, Гість

Головна » 2014 » Серпень » 15 » Примірне розселення по гуртожитку вихованців ліцею-інтернату станом на 15.08.2014р.
11:42
Примірне розселення по гуртожитку вихованців ліцею-інтернату станом на 15.08.2014р.

                    

 

№ кімнати

П.І.П вихованця

Група

 

І поверх, крило А (дівчата)

 

АІ 1

Подоліна Руслана Володимирівна

Буцін Оксана Ігорівна

22

22

АІ 2

Кашперук Анастасія Миколаївна

Шевчук Софія Ігорівна

22

22

АІ 3

Швець Катерина Сергіївна

Ковальчук Анастасія Сергіївна

22

22

АІ 4

Бондар Софія Валеріївна

Возніцька Вікторія Юріївна

21

21

АІ 5

Гнатюк Юлія Миколаївна

Мархайчук Дарина Миколаївна

22

22

АІ 6

 Семацька Аліна Артурівна

Савчук Діана Сергіївна

22

22

АІ 7

Весельська Лілія Анатоліївна

 Гнесюк Оксана Григорівна

21

21

АІ 8

 Гаврилюк Діана Вікторівна

 Куницька Алла Валеріївна

21

21

АІ 9

Дацюк Вікторія Михайлівна

Зінчук Анжела Вікторівна

21

21

АІ 10

Колесник Діана Антоліївна

Корнійчук Ольга Михайлівна

21

21

АІ 11

Вовколуп Анна Ігорівна

Корольчук Діана Вікторівна

Бобович Ольга Юріївна

22

22

22

АІ 12

Гедзюк Анастасія Андріївна

Гуменюк Іванна Олегівна

Дзеган Ангеліна Олександрівна

11

11

11

СІ-2 (самопід.)

Роззувайло Катерина Миколаївна

Семенюк Ольга Андріївна

Загоруйко Анна Валеріївна

11

11

11

БІ-1

Коршун Раїса Степанівна

Косік Ольга Валентинівна

 Скрипнюк Вероніка Русланівна

Ящук Олена Валеріївна

21

21

21

21

СІ 15

 Косік Любов Миколаївна

 Миронюк Таїсія Андріївна

11

11

 

ІІ поверх, крило А (дівчата)

 

А ІІ 1

Гнатюк Руслана Миколаївна

 Палійчук Ольга Віталіївна

 Поварчук Марія Петрівна

 Березюк Антоніна Олександрівна

32

32

32

32

 А ІІ 2

 Балаушко Надія Олегівна

Зубарець Марія Василівна

Корчевська Аліна Анатоліївна

Шпак Олена Вікторівна

32

32

32

32

А ІІ 3

 Колодій Наталія Ярославівна

 Джур Тетяна Миколаївна

Руда Олеся Миколаївна

  Музичук Мар`яна Сергіївна

36

36

36

36

А ІІ 4

Франкова Валентина Володимирівна

 Пилипчук Олександра Іванівна

 Столковська Анна Сергіївна

35

35

35

А ІІ 5

Нечипорук Аліна Олександрівна

Власюк Ірина Юріївна

Воронюк Зоряна Михайлівна

31

31

31

А ІІ 6

 Нізельська Анастасія Петрівна

 Левонтюк Інна Миколаївна

 Горбарук Наталія Леонідівна

34

34

34

А ІІ 7

 Горпишина Юлія Миколаївна

 Романюк Тетяна Олександрівна

Березовська Тетяна Олександрівна

32

32

32

А ІІ 8

Петрук Ілона Олегівна

 Щаслива Ольга Сергіївна

Онойко Аліна Петрівна

 Ющук Софія Анатоліївна

32

32

32

32

А ІІ 9

Нагорна Ілона Валеріївна.

 Скомароха Катерина Ігорівна

 Богдан Юлія Юріївна

 Павловська Ганна Володимирівна

33

33

33

33

А ІІ 10

Власюк Катерина

Коломійчук Анастасія Вікторівна

Онищенко Яна Сергіївна

Черняк Леся Олександрівна

34

34

34

32

А ІІ 11

 Ліщук Людмила Анатоліївна

 Рудик Олена Олегівна

 Семенюк Юлія Володимирівна

 Ситняк Ганна Миколаївна

34

34

34

34

А ІІ 12

 Власюк Юлія Вікторівна

 Ліщук Юлія Геннадіївна

 Вихівська Валентина Сергіївна

Нимировська Вікторія Віталіївна

35

35

35

35

А ІІ 13

 Панасюк Марія Володимирівна

 Петрівська Дарія Леонідівна

 Ярмошук Анастасія Олександрівна

36

36

36

А ІІ 14

 Давидюк Олена Ігорівна

 Ярмолюк Оксана Валеріївна

 Конончук Марина Григорівна

44

44

44

А ІІ 15

 Палічук Ольга Анатоліївна

Корольчук Діана Вікторівна

31

22

А ІІ 16

Тесленко Марія Олександрівна

Андрійчук Анна Віталіївна

Бондарук Дарія Володимирівна

44

44

44

А ІІ 17

Гарбар Аліна Миколаївна

 Ларенюк Олена Василівна

Лисак Наталія Олегівна

Лукашук Аліна Євгеніївна

31

31

31

31

А ІІ 18

 Черняк Ольга Петрівна

 Мельник Ульяна Олегівна

 Ніколайчук Юлія Геннадіївна

 Піголь Іванна Сергіївна

35

35

35

35

А ІІ 19

Панасюк Наталія Володимирівна

Прокопенко Ганна Віталіївна

Марчук Діана Юріївна

Дубінець Юлія Петрівна

Гончарук Ганна Олександрівна

42

42

42

42

42

С ІІ 3

 Маліновська Ольга Володимирівна.

 Денисюк Ірина Олегівна.

36

36

 

ІІ поверх, крило Б (хлопці)

 

Б ІІ 1

Костюк Олександр Сергійович

Миронюк Тарас Миколайович

Павлюк Олександр Миколайович

Франчук Вадим Сергійович

46

46

46

46

Б ІІ 2

 Зубов Роман Сергійович

Марчук Дмитро Юрійович

Косік Назар Валентинович

43

43

44

Б ІІ 3

Давидюк Павло Олександрович

Петерчук Роман Юрійович

45

45

Б ІІ 4

Стельмах Адам Віталійович

Мілютін Владислав Сергійович

43

43

Б ІІ 5

Васильчук Микола Сергійович

Ковальчук Петро Павлович

42

42

Б ІІ 6

Захарчук Владислав Борисович

Козак Роман Олегович

Матвіюк Владислав Іванович

43

43

43

Б ІІ 7

Матвієць Костянтин Михайлович

Мазур Микола Русланович

Червоний Денис Ігорович

Ульяніч Дмитро Олександрович

43

43

43

43

Б ІІ 8

Тимощук Роман Валерійович

Бродюк Михайло Сергійович

Євтушок Роман Вікторович

Яськов Дмитро Сергійович

46

46

46

46

Б ІІ 9

Коврига Денис Олександрович

Кушнірук Максим Андрійович

Мельничук Олексій Олександрович

Степанюк Вадим Олександрович

46

46

46

46

Б ІІ 10

Гапонюк Денис Олексійович

Іщук Віталій Васильович

Жилик Михайло Віталійович

Качківський Денис Олександрович

33

33

33

33

Б ІІ 11

Балій Олександр Михайлович

Мельник Віталій Петрович

Слюсарчук Богдан Павлович

42

42

42

Б ІІ 12

Михальчук Микола Миколайович

Івчук Олександр Олегович

44

44

Б ІІ 13

Шахнюк Ярослав Васильович

Шидей Юрій Васильович

41

44

Б ІІ 14

Бещук Микола Григорович

Басюк Вадим Анатолійович

 Гадомський Андрій Володимирович

46

46

46

Б ІІ 15

Колоднюк Микола Анатолійович

Лукянчук Валентин Валентинович

Світик Олексій Іванович

Гурський Мирослав Іванович

44

44

44

44

Б ІІ 16

Поночовний Дмитро Олександрович

Федорчук Богдан Петрович

Максимець Андрій Анатолійович

35

35

35

Б ІІ 17

Тимощук Денис Юрійович

Коваль Микола Вікторович

Самарук Євген Вікторович

Чубій Валерій Васильович

34

34

34

34

 

ІІІ поверх, крило А (дівчата)

 

А ІІІ 1

Андріюк Інна Миколаївна

Бороденко Ірина Олександрівна

Вінничук Мирослава Вікторівна

Нехороших Аліна Володимирівна

Спекторук Марія Валеріївна

41

41

41

41

41

А ІІІ 2

Денисюк Наталія Сергіївна

Захарчук Марина Вікторівна

Килянчук Альона Станіславівна

Ковпа Ольга Миколаївна

41

41

41

41

А ІІІ 3

Кузьмук Леся Анатоліївна

Мирончук Марина Олександрівна

Данильчук Олександра Сергіївна

Сігінішина Діана Валеріївна

41

41

41

41

А ІІІ 4

Третяк Аліна Володимирівна

Панасюк Ірина Олексіївна

Рогальська Олена Сергіївна

Русальчук Алла Володимирівна

 Онищук Ольга Дмитрівна

41

41

41

41

41

А ІІІ 5

Федорчук Руслана Олегівна

Броневицька Яна Леонідівна

45

45

А ІІІ 6

  Горобець Маріанна Володимирівна

 Кирилюк Іванна Володимирівна

 Чубій Юлія Юріївна

Літун Ірина Михайлівна

45

45

45

44

А ІІІ 7

Гуменюк Аліна Сергіївна

Кривинчук Аліна Русланівна

Навроцька Аліна Ростиславівна

45

45

45

А ІІІ 8

Гейчук Олена Олександрівна

Дикун Ганна Михайлівна

Дячук Іванна Володимирівна

Сидорчук Наталія Михайлівна

42

42

42

42

А ІІІ 9

Сідлецька Дарія Леонідівна

  Паламарчук Марина Михайлівна

33

33

 

А ІІІ 10

Куліченко Анна Василівна

Гаєвська Марина В’ячеславівна

Роюк Тетяна Сергіївна

42

42

42

А ІІІ 11

 

Кардаш Ангеліна Олександрівна

Ковбасовська Надія Віталіївна

43

43

А ІІІ 12

Василюк Валентина Сергійович

Мельник Марина Миколаївна

Єфремова Любов Олександрівна

41

41

41

А ІІІ 13

Косік Оксана Сергіївна

Тихонець Дарія Іванівна

Пасечник Катерина Олександрівна

43

43

43

А ІІІ 14

Мухарська Аліна Ростиславівна

Ольшановська Катерина Анатоліївна

Гейчук Інна Василівна

 Семенюк Анастасія Андріївна

45

45

45

45

А ІІІ 15

Клімчук Анастасія Володимирівна

Ласкаржевська Олена Віталіївна

Мотозюк Віта Петрівна

Герасимчук Анастасія Вікторівна

 Омельяненко Іванна Олександрівна

43

43

43

43

42

А ІІІ 16

Оніщук Ірина Юріївна

Троцюк Дарія Василівна

Клочаник Вікторія Михайлівна

Мацишина Анна Володимирівна

Гурик Катерина Юріївна

Мельник Валентина Ігорівна

46

46

46

46

46

46

СІІІ 3

Поварчук Валентина Олександрівна

Середюк Анна Ігорівна

42

42

 

 

IІІ поверх, крило Б (хлопці)

 

Б ІІІ 1

  Антонюк Юрій Миколайович

Войтюк Валентин Сергійович

36

36

Б ІІІ 2

 Горлевський Микола Олександрович

Лободзінський Андрій Сергійович

Христинін Денис Олександрович

Філінський Андріян Сергійович

36

36

36

36

Б ІІІ 3

Власюк Ярослав Михайлович

Маліновський Олександр Сергійович

21

21

Б ІІІ 4

 

 

Б ІІІ 5

Фесьянов Сергій Іванович

 Личик Олександр Володимирович

 Кунець Олександр Віталійович

21

21

21

Б ІІІ 6

 Федорчук Роман Олександрович

Франчук Андрій Іванович

33

33

Б ІІІ 7

 Жирик Владислав Олександрович

Жирик Володимир Олександрович

35

35

Б ІІІ 8

Василюк Анатолій Петрович

Яковчук Павло Сергійович

 Ковальчук Олександр Олександров

34

34

34

Б ІІІ 9

Ознамець Сергій Васильович

Поліщук Антон Олександрович

Нізельський Вадим Петрович

11

11

11

Б ІІІ 10

Довгополий Дмитро Олегович

32

Б ІІІ 11

 Басістий Владислав Олександрович

 Іваненко Валерій Вікторович

Ільченко Іван Воловимирович

Криницький Антон Станіславович

22

22

22

22

Б ІІІ 12

Сорочинський Олександр Йосипович

Тимощук Іван Анатолійович

Різник Вадим Олександрович

 

21

21

21

 

Б ІІІ 13

 Мартинюк Андрій Вячеславович

Самарук Олег Іванович

Таранюк Віталій Ігорович

Шеремета Вячеслав Олександрович

11

11

11

11

Переглядів: 1455 | Додав: sosli | Рейтинг: 3.0/3
Наверх
2015р. Славутський ліцей © Усі права захищені! З пропозиціями пишіть розробникам