Вітаю Вас, Гість

Головна » 2018 » Квітень » 25 » «Природа за допомогою науки робить дива»
16:30
«Природа за допомогою науки робить дива»

«Natura arte adiuta interdum facit miracula»

   «Природа за допомогою науки робить дива» - саме під таким гаслом з 16.04.2018 по 21.04.2018 року пройшов тиждень хімії, біології та екології у Славутському обласному спеціалізованому ліцеї-інтернаті.

   Природничі науки розкривають таємниці різномаїтого і загадкового навколишнього світу. Свої впевнені кроки у чарівний світ біології, хімії та екології здобувачі освіти роблять на уроках та позакласних заходах. Протягом тематичного тижня ліцеїсти брали участь у інтелектуальних іграх, конкурсах, вікторинах, змаганнях.

   Конкурс кросвордистів сприяв розвитку кмітливості, уваги, мислення та пожвавив навчальний процес.

   Відчути радість перемоги, продемонструвати свої здібності, вміння з природничих наук допоміг учням біолого-хімічний квест «У пошуках елементів». Команди ліцеїстів, пройшовши п'ять станцій, зібрали хімічні елементи , що входять до організму людини.

      Позакласні заходи відбулися не тільки у  стінах закладу, а й за його межами. Ліцеїсти  32 групи (10 клас) здійснили екскурсію на  підприємство Славутський «Будфарфор», метою якої було поглиблення знань про хімічні виробництва (силікатну промисловість) , посилення професійно-орієнтаційної спрямованості навчально-виховного процесу та розширення світогляду учнів.

    Вихованню любові до живої природи і рідного закладу сприяв трудовий десант та акція «Квітуй, рідний ліцею».

    До Дня довкілля учні провели екоруханку, під час якої зібрали вислів, що нагадує про необхідність берегти нашу Землю і все живе на ній.

   Тиждень біології, екології  та хімії завершився , але природничі науки щодня будуть  нас дивувати, відкривати свої таємниці, захоплювати та допомагати.

Вчителі хімії, біології та екології.

 

 

Переглядів: 414 | Додав: sosli | Рейтинг: 0.0/0
Наверх
2015р. Славутський ліцей © Усі права захищені! З пропозиціями пишіть розробникам