Вітаю Вас, Гість

Головна » 2017 » Травень » 3 » Про проведення навчально-польових зборів з учнями 11-х класів у 2016/2017 н.р.
06:47
Про проведення навчально-польових зборів з учнями 11-х класів у 2016/2017 н.р.

 Наприкінці кожного навчального року підсумком знань, практичним закріпленням рівня вмінь та навичок учнів, набутих на уроках «Захист Вітчизни», який викладається у навчальному закладі, є проведення трьохденних навчально-польових зборів.

 У Славутському обласному спеціалізованому ліцеї-інтернаті поглибленої підготовки учнів в галузі науки такі збори пройшли  27, 28 квітня  та  3 травня 2017 року, до яких було залучено 131 ліцеїст 11-х класів.

 27-28 квітня учні ліцею-інтернату складали навчальні нормативи з прикладної фізичної підготовки, стройової підготовки, військової топографії та цивільного захисту. Сформовані навчальні відділення під керівництвом своїх командирів строєм і з піснею йшли у їдальню, на спортивні заняття та відпрацювання нормативів з тактичної підготовки.

 Крім того, учні ліцею-інтернату закріпили уміння і навички із надання домедичної допомоги при радіаційних ураженнях: використання захисних споруд, одягання захисного одягу і взуття, допомога в залежності від характеру уражень організму людини. Ліцеїсти мали змогу  продемонструвати отримані знання й навички з накладання різних видів пов’язок, вимірювання артеріального тиску, температури, накладання шини з підручного матеріалу.

 

 3 травня 2017 року на базі військової частини А-1358 с.Цвітоха проведено навчальну стрільбу із автомата Калашникова бойовими патронами.

 Підсумковим етапом навчально-польових зборів стало проведення військо-спортивного свята та підведення підсумків зборів і, власне, курсу предмету «Захист Вітчизни».

 

 

Переглядів: 247 | Додав: sosli | Рейтинг: 0.0/0
Наверх
2015р. Славутський ліцей © Усі права захищені! З пропозиціями пишіть розробникам