Вітаю Вас, Гість

Головна » 2016 » Січень » 29 » Про результативність участі учнів ліцею-інтернату у IІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2015/2016 н.р.
10:25
Про результативність участі учнів ліцею-інтернату у IІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2015/2016 н.р.

У рамках ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2015/2016 навчальному році відбулися олімпіади з історії та краєзнавства, правознавства, астрономії, математики, у яких команда ліцею-інтернату взяла участь у повному складі.

 
 

Найуспішнішою стала участь команд ліцею-інтернату з математики та історії:

♦з математики усі четверо учасників стали переможцями:  Скомороха К., учениця 11 класу – ІІ місце, Ковальчук В., учень 10 класу – ІІІ місце (фізико-математичного профілю), Шевчук Д., учень 9 класу – ІІІ місце, яких підготувала Кознюк Л.А., вчитель математики; Яськов Н., учень 8 класу – ІІІ місце,  якого навчає Ковальчук І.М., вчитель математики.

♦з історії і краєзнавства, троє учасників якої посіли: Отовчиць О., учениця 11 класу, – ІІ місце з історії / І – з історії рідного краю, Кушнірук В., учениця 10 класу, - ІІІ місце з історії / ІІІ – з історії рідного краю, яких підготував Гринько А.І., вчитель історії; Мантик Д., учень 9 класу, -  ІІІ місце з історії /ІІІ – з історії рідного краю, наставник Гандзюк С.В., вчитель історії.  

 
 

На олімпіаді з правознавства двоє з трьох учасників стали переможцями: Франкова В., учениця 11 класу, – ІІ місце, Квятківська Н., учениця 10 класу, - ІІ місце (правового профілю), яких підготував Гринько А.І., вчитель правознавства.

       В олімпіаді з астрономії достойно представила ліцей-інтернат учениця 11 класу (фізико-математичного профілю) Скомороха К. – ІІ місце, яку підготував Леоненко А.А., вчитель фізики та астрономії.

 
 

Вітаємо учнів та їх наставників !

Заступник директора ліцею-інтернату

з навчально-методичної роботи

Ставінський О.В.

Переглядів: 461 | Додав: sosli | Рейтинг: 3.0/2
Наверх
2015р. Славутський ліцей © Усі права захищені! З пропозиціями пишіть розробникам