Вітаю Вас, Гість

Головна » 2013 » Січень » 2 » Про вручення відзнаки ліцею-інтернату нагрудного знаку «Педагогічний світоч» генеральному директору ПрАТ «Об’єднання «Прогрес»»
12:06
Про вручення відзнаки ліцею-інтернату нагрудного знаку «Педагогічний світоч» генеральному директору ПрАТ «Об’єднання «Прогрес»»

Переносне вживання слів "світоч", "світило" в значенні "велика, мудра людина" знаходимо ще в біблійній Книзі пророка Даніїла : "Розумні сяятимуть неначе світила на небі..., неначе зорі, во віки віків" (12, 3). "Світочами світу" називав Ісус своїх учнів (Матф., 5, 14). 
                          Літературний словник України

У суботу, 29 грудня 2012 року, директор ліцею-інтернату О. Я. Саприкіна вручила заохочувальну відзнаку ліцею-інтернату нагрудний знак «Педагогічний світоч» генеральному директору ПрАТ «Об’єднання «Прогрес»», будівельнику-професіоналу Фрідману Артуру Давидовичу, який постійно дбає про створення комфортних умов для функціонування закладів освіти області.  Артур Давидович - Заслужений будівельник України, Почесний працівник будівництва та архітектури України.  Дійсний член, академік Академії будівництва України. Нагороджений орденами «Знак Пошани», «Дружби народів», «За заслуги перед Україною» ІІІ, ІІ та І ступенів, «Святого Володимира» І ступеня, «Золотого Тріумфального Сокола» ІІІ, ІІ та І ступенів, «Зірка Пошани» ІІІ та ІІ ступенів.

Рішення про нагородження було ініційоване дирекцією,  батьківським комітетом та затверджене педагогічною радою ліцею-інтернату. Завдяки його управлінській ініціативі, діловим якостям у 2012 році здійснена якісна реконструкція їдальні, гуртожитку та технічних приміщень ліцею-інтернату. 

Переглядів: 586 | Додав: sosli | Рейтинг: 5.0/2
Наверх
2015р. Славутський ліцей © Усі права захищені! З пропозиціями пишіть розробникам