Вітаю Вас, Гість

Головна » 2020 » Лютий » 5 » Профілактика - краще лікування
13:25
Профілактика - краще лікування

Профілактика - краще лікування

   Серед інфекційних захворювань, які офіційно реєструються в Україні, грип та ГРВІ в загальній сукупності становлять понад 90%. Щороку практично кожний шостий мешканець України залучається до епідемічного процесу з грипу та ГРВІ.

   Грип – це висококонтагіозне вірусне захворювання. Джерелом інфекції при грипі є хвора людина. Особливо заразна інфікована людина при грипі в розпал хвороби, в гарячковому стані. Період зараження продовжується в середньому 4-7 днів. Передача інфекції відбувається головним чином повітряно-крапельним шляхом.

   З метою попередження захворювання на грип та ГРВІ група ліцеїстів-інформаторів Славутського ліцею ІІ-ІІІ ступенів Хмельницької обласної ради провела цикл профілактичних бесід серед ліцеїстів 6-11 класів «Профілактика-краще лікування», «Як захистити себе та інших», «Грип - правила гри» де наголосила, що варто запам'ятати і дотримуватися найголовніших простих правил:

– уникати контакту з особами, що мають прояви грипозної інфекції;

– обмежити відвідини місць великого скупчення людей;

– уникати контакту з особами, що мають прояви грипозної інфекції;

– обмежити відвідини місць великого скупчення людей;

– часто провітрювати приміщення;

– прагнути не торкатися очей, носа, рота немитими руками;

– уникати обійми, поцілунки і рукостискання;

– прикривати ніс і рот при чханні або кашлі одноразовою носовою серветкою, яку зразу ж після використання потрібно викинути;

– якщо у людини є симптоми грипу, то необхідно триматися від неї на відстані не менше двох метрів.

   Адже грип, як і інші респіраторні віруси передається повітряно-крапельним шляхом і вражає органи дихання. Профілактичні заходи спрямовані насамперед для підвищення стійкості організму до дії збудників грипу та ГРВІ.

   Також ліцеїсти-інформатори розповіли та наочно показали, як правильно користуватись особистими засобами дезінфекції.

   У навчальному закладі, біля рукомийників, встановлено сучасний пристрій для швидкого осушення рук з антибактеріальними властивостями.

   Про індивідуальні засоби захисту органів дихання і правила їх застосування провела бесіду медична сестра ліцею - Дубенюк Сабіна Олександрівна.

   Дотримання цих елементарних правил суттєво підвищує шанси уникнути небезпечного захворювання та здатне зберегти життя Вам і людям, що знаходяться поруч з вами.

Інформацію підготували ліцеїсти 8-Б класу

 

Переглядів: 134 | Додав: sosli | Рейтинг: 0.0/0
Наверх
2015р. Славутський ліцей © Усі права захищені! З пропозиціями пишіть розробникам