Вітаю Вас, Гість

Головна » 2014 » Листопад » 25 » Проведення Дня пам’яті жертв Голодоморів та героїв Небесної сотні в Славутському ліцеї – інтернаті
14:20
Проведення Дня пам’яті жертв Голодоморів та героїв Небесної сотні в Славутському ліцеї – інтернаті

                             

Літопис буття українського народу зберігає в пам'яті велику кількість історичних подій, як славетних, так і драматичних. Однією з найбільш жахливих трагедій для України став Голодомор 1932-33 років.

В той буремний період ХХ ст.  Хмельниччина  та вся Україна  зазнали страшного лиха – мільйони  людей прийняли мученицьку смерть від масового голоду. Життя людей обернулося на пекло, на існування поза Богом та мораллю.

Вкотре  змушують замислитися  над жахливими випробуваннями, які випали на долю нашого багатостраждального народу,  уроки пам'яті «Чорний смерч Голодомору» , проведені вчителями історії, виховні та класні години «Запалимо свічу пам'яті». Ліцеїсти 35 та 45 навчальних груп  стали учасниками  загальноміського мітингу «Вшанування пам'яті жертв Голодомору  та політичних репресій». Протягом тижня  учні ліцею – інтернату мали можливість переглядати тематичні відео колажі та відвідати  книжкову експозицію «Про це неможливо забути». Підсумком проведеної роботи стане долучення ліцеїстів до Всеукраїнської акції «Запалимо свічу пам'яті» у суботу 22 листопада о 16.00.

Згадуючи жертв  Голодомору та політичних репресій, закликаємо всіх, хто  живе  на світі, зберегти пам'ять  про ті страшні часи  та вознести молитви за упокій душ, убієнних безвинно. Запалімо  поминальну свічу, нехай її світло розвіє усі негаразди  та думи невтішні, та полине  далеко – далеко, туди, де засмучені душі зрадіють в ту мить у раю.

Переглядів: 439 | Додав: sosli | Рейтинг: 5.0/2
Наверх
2015р. Славутський ліцей © Усі права захищені! З пропозиціями пишіть розробникам