Вітаю Вас, Гість

Головна » 2015 » Листопад » 25 » РЕЗУЛЬТАТИ ІІІ ОБЛАСНОЇ УЧНІВСЬКОЇ НАУКОВО-ПРАКТИЧНОЇ КОНФЕРЕНЦІЇ
11:29
РЕЗУЛЬТАТИ ІІІ ОБЛАСНОЇ УЧНІВСЬКОЇ НАУКОВО-ПРАКТИЧНОЇ КОНФЕРЕНЦІЇ

ВІДЗНАЧЕНІ ДИПЛОМАМИ ЗА КРАЩІ ВИСТУПИ УЧАСНИКИ

ІІІ ОБЛАСНОЇ УЧНІВСЬКОЇ НАУКОВО-ПРАКТИЧНОЇ КОНФЕРЕНЦІЇ «ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ СУЧАСНОЇ НАУКИ: ПОГЛЯД ЮНИХ НАУКОВЦІВ ХМЕЛЬНИЧЧИНИ»

     24 листопада 2015 року учні ліцею-інтернату стали учасниками ІІІ обласної учнівської науково-практичної конференції «Перспективи розвитку сучасної науки: погляд юних науковців Хмельниччини», яка відбулася на базі Хмельницького університету управління та права за напрямками роботи: секція 1 «Комунікативні засоби професійного і культурного спілкування (науковий блок: українська мова)» -  ДЕМЧУК ДІАНА (31 група, 10 клас) з темою «Стилістичні функції односкладних безособових речень у новелах В. Симоненка» (науковий керівник: вчитель української мови та літератури Ющук Л.І.); секція 2 «Іншомовна підготовка особистості майбутнього фахівця в умовах інтеграції та інформатизації суспільства (науковий блок: іноземна (англійська) мова)» - ВОВКОЛУП АННА (35 група, 10 клас) з темою «Адаптація речення при перекладі з огляду на політ коректність у сучасній лінгвістиці» (науковий керівник: вчитель англійської мови Веремійчук О.В.); секція 3 «Право і суспільство в умовах глобалізації: сучасність та історичні аспекти (науковий блок: правознавство)» - КВЯТКІВСЬКА НАТАЛІЯ (35 група,10 клас), представила виступ «Співвідношення міжнародних стандартів прав та свобод людини і громадянина з національним законодавством (науковий керівник: вчитель історії та правознавства Гринько А.І.); секція 5 «Актуальні проблеми розвитку сучасної науки в галузі фізики та технічних наук у контексті досліджень молодих науковців» (науковий блок: теоретична фізика)» - НАГОРНА ІЛОНА (43 група, 11 клас) захистила тему «Демонстрація та дослідження газових розрядів з використанням трансформатора Тесли» та БОНДАР АНАСТАСІЯ (43 група, 11 клас) з темою «Похідний термогенератор» (науковий керівник: вчитель фізики Коваль В.Л.); секція 6 «Сучасний погляд на економіко-математичні науки (науковий блок: математика та математичний аналіз») – СКОМОРОХА КАТЕРИНА (43 група, 11 клас) розкрила тему «Дослідження нестандартних методів розв’язування рівнянь» (науковий керівник: вчитель математики Кознюк Л.А.); секція 7 «Інформаційно-телекомунікаційні технології в Україні: теорія, інновація, практика (науковий блок: технології програмування») – ВЛАСЮК ЮРІЙ (46 група. 11 клас) представив тему «Розробка математичного довідника «Help mathematicians» (науковий керівник: вчитель інформатики Семенюк М.М.); секція 8 «Екологія, здоров’я і суспільство: проблеми, науковий пошук та рішення (науковий блок: екологія») – АЛІКСІЙЧУК ЛІЛІЯ (42 група, 11 клас), представила дослідження з теми «Біоіндикація забруднення повітря за комплексом ознак сосни звичайної у межах приміських насаджень м. Славути» (науковий керівник: вчитель біології Гаврилюк Т.М.).

         Представлені учнями ліцею-інтернату наукові роботи, на думку журі, є логічними, чіткими, лаконічними у викладенні матеріалу з тем дослідження, аргументованими у висновках, містять аналіз та узагальнення наукових  ідей, власних пошуків,  проведених юними науковцями-дослідниками.

      Виступи п’ятьох наших учасників: Демчук Діани, Квятківської Наталії, Нагорної Ілони, Бондар Анастасії, Аліксійчук Лілії у своїх секціях визнані кращими і відзначені дипломами  Департаменту освіти і науки Хмельницької обласної державної адміністрації. Вітаємо !

Ставінський О.В., заступник директора з

навчально-методичної роботи

 

 

 

 

 

 

 

Переглядів: 561 | Додав: sosli | Рейтинг: 5.0/1
Наверх
2015р. Славутський ліцей © Усі права захищені! З пропозиціями пишіть розробникам