Вітаю Вас, Гість

Головна » 2019 » Березень » 7 » Робочий візит Марини Порошенко до Славутського ліцею ІІ-ІІІ ступенів Хмельницької обласної ради
09:08
Робочий візит Марини Порошенко до Славутського ліцею ІІ-ІІІ ступенів Хмельницької обласної ради

        6 березня 2019 року Марина Порошенко, голова Ради Благодійного Фонду Петра Порошенка, Українського культурного фонду, з робочим візитом прибула на Хмельниччину. Цього дня вона завітала і до Славутського ліцею ІІ-ІІІ ступенів Хмельницької обласної ради, який є флагманом сучасних освітніх реформ на Хмельниччині та в Україні.

         Марина Анатоліївна познайомилася з історією нашого закладу, здійснивши незвичайну прогулянку Парком живих скульптур.

         Також Марина Порошенко оглянула приміщення гуртожитку, у якому створені найкращі умови для навчання, проживання та розвитку творчих здібностей кожного учня. Вона ближче познайомилася із роботою Академії Творчості Славутського ліцею.

         Марина Анатоліївна завітала до п’ятикласників на урок-майстер-клас «Український вінок – джерельна душа нашого народу».  Наймолодші вихованці подарували М. Порошенко на добру згадку про візит до найкращого закладу Хмельниччини картину, створену власноруч.

         А творча юнь ліцею презентувала для поважних гостей власні ліричні твори на засіданні літературного гуртка «Поетична музика слова».

         Інноваційними дослідженнями та першими успіхами поділилися учні науково-технічної студії «Майбутні нобеліанти».

         Радо вітали Марину Анатоліївну обдаровані ліцеїсти у стінах культурно-освітнього центру.

         Із майстрами живого художнього слова Марина Порошенко познайомилась на засіданні клубу «Юний журналіст». Вона не оминула увагою і цікаві видання молодіжного мас-медіа - газети «Ліцеїст».

         На занятті Університету сучасного педагога з теми «Протидія булінгу» зав’язалася дружня розмова Марини Анатоліївни з учителями закладу. Безперечно, зверталася увага кожного на важливість та актуальність питання; спільно із педагогічним колективом Марина Порошенко аналізувала ефективні форми роботи сучасного вчителя.

         Наприкінці зустрічі Марину Анатоліївну гостинно запросили вихованці нашого закладу до музично-хореографічної студії «VIVAT-ліцей». Юні артисти відкрили свої творчі серця у світ прекрасного: світ чарівної мелодії, української пісні, гармонії душі та величі мистецтва.  

         Щирі та душевні ноти, якими була пронизана зустріч із Мариною Анатоліївною Порошенко, завжди залишиться у серцях педагогів та учнів Славутського ліцею ІІ-ІІІ ступенів Хмельницької обласної ради.

Директор Славутського ліцею ІІ-ІІІ ступенів

Хмельницької обласної ради

О. Я. Саприкіна

Переглядів: 884 | Додав: sosli | Рейтинг: 5.0/1
Наверх
2015р. Славутський ліцей © Усі права захищені! З пропозиціями пишіть розробникам