Вітаю Вас, Гість

Головна » 2018 » Вересень » 19 » Рости дубам-міцнішати знанням!
12:13
Рости дубам-міцнішати знанням!

     Дуб-символ могутності та довговічності, цілісності й здоров’я, мудрості та історії поколінь.

     Саме на території Славутського ліцею II-III ступенів Хмельницької обласної ради ростуть ці велетні - красені , які викликають подив, захоплення та повагу, є свідками історії навчального закладу, його  становлення, розвитку, здобутків, звершень, його славних традицій та сучасних інновацій. Ці столітні дерева стають не тільки окрасою навчального закладу та всього міста, а й символом єдності ліцейної родини,  яка протягом 25-ти років з покоління у покоління несе вогонь науки та знань.

    З метою продовження цих славних традицій та покращення екологічного стану нашого міста здобувачі освіти Славутського ліцею організували акцію за підтримки ДП «Славутський лісгосп»  «Ліс починається з насіння» та зібрали 25 відер відбірного насіння дуба.

      «Для того, щоб мати власний посадковий матеріал, у лісгоспах створюють теплиці та спеціальні розсадники. У теплицях зазвичай висаджують насіння, яке проходить перевірку в лісонасіннєвій лабораторії, де визначать його кондиційність й доглядають за ним до 2-річного віку. Опісля деревця відправляють на ділянки, де вони ростимуть постійно»,- розповідає помічник лісничого Соболевський Віктор Антонович.

      З міцних жолудів проростуть могутні дуби, з міцних знань починається світле та успішне майбутнє України – щасливої, екологічно здорової . Здобувачі  освіти Славутського ліцею усвідомлюють, що екологія навколишнього середовища починається з духовної екології кожного з нас.

Вчителі біології Гаврилюк Т.М. та Панчишин О.М.

Переглядів: 188 | Додав: sosli | Рейтинг: 0.0/0
Наверх
2015р. Славутський ліцей-інтернат © Усі права захищені! З пропозиціями пишіть розробникам