Вітаю Вас, Гість

Головна » 2018 » Лютий » 6 » Safer Internet Day 2018 in the lyceum
14:08
Safer Internet Day 2018 in the lyceum

   За ініціативою європейських некомерційних організацій European SchoolNet та Insafe Захід  з 2004 року запроваджено відзначати День безпечного Інтернету (англ. Safer Internet Day), який відзначається у вівторок другого тижня лютого.

 

       Цього дня в багатьох країнах світу обговорюються шляхи безпечного використання молоддю Інтернету, питання інтернет-етики, загрози протизаконного контенту.

     День безпечного Інтернету має на меті досягнення об'єднання зусиль держави, бізнесу і громадськості для популяризації механізмів безпечної роботи в мережі, перш за все серед дітей та молоді.

       6 лютого 2018 року, на базі Славутського обласного ліцею-інтернату , День безпечного Інтернету пройшов під гаслом «Створюй, спілкуйся та поважай: кращий Інтернет починається з тебе» з метою залучити до дій кожного, хто відіграє свою роль у створенні кращого Інтернету для всіх, зокрема, наймолодших користувачів. На уроках Інформатики для ліцеїстів було проведено Веб-квест, де було розглянуто найпоширеніші сервіси мережі Інтернет, інтернет-небезпеки, а також психологічні небезпеки, яким може піддаватися ліцеїст в мережі та дізнатися про сучасні засоби антивірусного, антиспамового програмного забезпечення. Крім того ознайомитися з відповідальністю за порушення прав інтелектуальної власності.

 

Педагог-організатор

Вінярська О.В.

Переглядів: 403 | Додав: sosli | Рейтинг: 0.0/0
Наверх
2015р. Славутський ліцей © Усі права захищені! З пропозиціями пишіть розробникам