Вітаю Вас, Гість

Головна » 2015 » Травень » 25 » Щорічна акція «День вишиванки»
18:50
Щорічна акція «День вишиванки»

                       

Щорічна акція «День вишиванки»  започаткована студентами 9 років тому у Чернівцях і вже традиційно відзначається третього четверга травня.

Це свято – функціонально та ментально багаторівневе. Найпростіше в ньому – це красиві і натхненні українці у правічних сорочках. А найскладніше, найважливіше значення – це формування суспільства, яке цінує та розуміє свою історію і традиції, а отже, може бути єдиним і будувати майбутнє, адже тільки свідомі нації стають сильними і розвиненими.

21 травня учні та педагоги ліцею-інтернату прийшли у вишитих сорочках, тому що кожен із нас плекає у своєму серці Батьківщину, цінує традиції своїх пращурів, вірить у незалежну, квітучу, єдину Україну. Цього дня милували наш погляд різноманітні барвисті візерунки на білосніжних вишиванках, ніби щира та співоча українська душа втілилась в образі красунь-дівчат та справжніх козаків-хлопців – вихованців ліцею-інтернату.

Нині це свято набуває особливого змісту, адже демонструє, що українці – незламні духом, на своїй Богом даній землі, готові захищати свою країну, культуру та історію.

Тож будьмо патріотами своєї Батьківщини! Любіть і цінуйте свою країну та один одного, адже ми – одна сім`я.

Т. П. Фурда, практичний психолог

 ліцею-інтернату

Переглядів: 367 | Додав: sosli | Рейтинг: 4.8/4
Наверх
2015р. Славутський ліцей © Усі права захищені! З пропозиціями пишіть розробникам