Вітаю Вас, Гість

Головна » 2018 » Грудень » 1 » СНІД – СТОСУЄТЬСЯ КОЖНОГО!
09:11
СНІД – СТОСУЄТЬСЯ КОЖНОГО!

       

    1 грудня увесь світ відзначає День боротьби зі СНІДом, який запроваджено 1988 року з ініціативи Всесвітньої організації охорони здоров'я, як заклик до соціальної терпимості і розширення обміну інформацією щодо захворювання.

    СНІД – особливо небезпечна хвороба, яка несе смертельну загрозу людству. На жаль, не оминула вона і нашу країну. В Україні ситуація з ВІЛ – інфекції набула характеру епідемії. Це пов'язано зі зростанням кількості зареєстрованих випадків ВІЛ – інфікованих в різних регіонах країни, і, як наслідок – скалічені долі та тисячі втрачених людських життів.

     В рамках відзначення Всесвітнього Дня боротьби зі СНІДом, у Славутському ліцеї ІІ – ІІІ ступенів Хмельницької обласної ради провели ряд заходів, головною метою яких було привернути увагу учнівського та педагогічного колективу до вирішення проблеми епідемії, дискримінації ВІЛ-інфікованих, толерантного ставлення до них.

    Заходи розпочались із того, що кожен ліцеїст та педагогічні працівники мали змогу прикріпити червоні стрічки, виявляючи власну солідарність з ВІЛ-позитивними та хворими на СНІД. У галереї ліцею були розміщені плакати та інформаційні стенди на відповідну тематику.

     Учнями 9 – Б класу була проведена акція «Знаємо. Підтримуємо. Приєднуємося», в ході якої усі небайдужі мали змогу висловити свою надію на майбутнє без СНІДу, залишивши власні міркування на символічному серці.

     У цей день для ліцеїстів були запропоновані для перегляду інформаційні відеоролики: «Життя на повну силу», «Зупинимо СНІД, поки він не зупинив нас», «Профілактика розповсюдження ВІЛ», «Скажи СНІДу НІ!» та інші.

      У залі бібліотеки було проведено тренінг «ВІЛ/СНІД: хто попереджений, той захищений», учасниками якого стали ліцеїсти 9 – Б класу. Мета заходу — інформувати дітей про загрозу ВІЛ/СНІД, формувати мотивацію до здорового способу життя і безпечної поведінки. Під час тренінгу діти засвоїли інформацію про те, як саме вірус потрапляє в організм людини, за допомогою практичних вправ визначили шляхи передачі ВІЛ/СНІДу, а також розглянули умови, за яких інфекція не передається.З великим інтересом учні слухали легенду «Все в твоїх руках». Ліцеїсти активно висловлювали свої сподівання, рекомендації щодо подолання цієї глобальної проблеми та створили «Дерево надії», пророкуючи щасливе і здорове майбутнє. А на завершення прозвучав відеокліп «Вибір є», який ще раз підтвердив, що тільки від нас самих, від нашого розуміння ризику, нашої поведінки залежить наше здоров’я.

      В усіх класах були проведені виховні години: «Не дай СНІДу шанс», «Зупинимо СНІД разом», «СНІД: подумай про майбутнє – обери життя», на яких педагоги та здобувачі освіти донесли важливу інформацію про ВІЛ та СНІД, наголосивши на необхідності усвідомлення кожною людиною усієї небезпеки захворювання.

     ВІЛ/СНІД — це проблема, яка стосується кожного, але нехай ця жахлива хвороба не торкнеться нікого. Бережімо своє здоров’я!

 

Класний керівник 9 – Б класу Гаврилюк Т.М.,

вихователь Антонюк О.М.

 

 

Переглядів: 410 | Додав: sosli | Рейтинг: 0.0/0
Наверх
2015р. Славутський ліцей © Усі права захищені! З пропозиціями пишіть розробникам