Вітаю Вас, Гість

Головна » 2019 » Січень » 22 » Соборна Україна– це значить, що наша Держава – єдина!
13:50
Соборна Україна– це значить, що наша Держава – єдина!

    День  Соборності  України - свято народної єдності, що відзначається в пам'ять про події, які об'єднали українців східної і західної частини країни в далекому 1919. День Соборності, як ніколи, актуальний і в наші дні.

 

   З 16.01 по 22.01.2019 з метою  формування національної свідомості ліцеїстів, виховання у них почуття патріотизму та з нагоди відзначення  Дня Соборності України в Славутському ліцеї ІІ-III було проведено ряд просвітницьких та виховних  заходів.

  Ліцеїсти мали можливість ознайомитися з інформаційними матеріалами, представленими  на тематичному стенді «22 січня – День Соборності України» і літературно-публіцистичній виставці освітньо-культурного центру ліцею, та проглянути документальну хронічку історичних подій єднання України.

 

  Класними керівниками та вихователями 5, 8- 11 класів були проведені виховні години: «Україна – єдина Соборна держава»,  «Славетні імена України», «Великі творці Соборності», круглий стіл «Соборність України: від ідеї до сьогодення».

 

 

  Цікаво, захопливо і пізнавально пройшла історична інтелектуальна гра «Шлях до незалежності» у 9-А класі та літературно- історична вікторина «Соборність України. Естафета поколінь: від діда-прадіда до онука» у 8 класі.

 

   У  творчому конкурсі  постерів та малюнків «Соборність в душах, єдність у серцях, а сила в знаннях!» ліцеїсти виразили своє бачення та розуміння важливості єдиної соборної України.

  Тематичні виховні, просвітницькі заходи поглибили знання ліцеїстів про політичні та історичні події утворення і зміцнення української державності, діяльності Української Народної Республіки та Західно української Народної Республіки і сприяли кращому розумінню подій сьогодення. Молодь Славутського ліцею підтримує єдину, соборну, незалежну Україну!

                  Класний керівник 9-А класу      Познахівська С.Г.

                              Вихователь 9-А классу             Щирук Г.Д.

Переглядів: 409 | Додав: sosli | Рейтинг: 0.0/0
Наверх
2015р. Славутський ліцей © Усі права захищені! З пропозиціями пишіть розробникам