Вітаю Вас, Гість

Головна » 2019 » Лютий » 22 » Спільна праця усіх учасників освітнього процесу - запорука успішної діяльності ліцею
10:00
Спільна праця усіх учасників освітнього процесу - запорука успішної діяльності ліцею

     21 лютого 2019 року  у  Славутському ліцеї ІІ – ІІІ ступенів Хмельницької обласної ради відбулося засідання представників громадського об’єднання  батьків. Засідання батьків  розпочала директор Славутського ліцею О.Я. Саприкіна зі вступної промови та  ознайомлення  батьків із порядком денним:

1.Про харчування учнів ліцею. Про здійснення громадського контролю за організацією харчування у ліцеї.

2.Про завершення 2018/2019 навчального року. Підготовка до ДПА та ЗНО.

3.Фінансово-господарська діяльність. Фінансовий звіт щодо використання коштів батьківського фонду.

4.Про вступну кампанію у ліцеї.

5.Про результати участі ліцеїстів у Всеукраїнських та Міжнародних конкурсах, олімпіадах, турнірах.

6.Про протидію булінгу – знайомство із новим законодавством.

     Під час засідання батьки ознайомилися з умовами навчання та проживання учнів, відвідали їдальню ліцею, скуштували обід, а також  провели черговий контроль харчування дітей у їдальні. Харчування здобувачів освіти знаходиться на належному рівні та відповідає усім нормам і  вимогам.

        Директор ліцею  О.Я.Саприкіна  розповіла про раціон і  користь харчування та повідомила про результати анкетування учнів, яке показало, що усі  діти із  задоволенням харчуються у їдальні ліцею. Олена Яківна Саприкіна  надала звіт про фінансово-господарську діяльність, ознайомила батьків із  інноваційним облаштуванням навчальних кабінетів та бібліотеки ліцею, а також  інформувала про те,  що з 1 березня 2019 року розпочинається вступна кампанія до 8 – 10 класів.

      В.А.Іваніцька,  заступник з навчально-виховної роботи ліцею,  ознайомила батьків із порядком проведення ДПА для учнів 9 класів, ЗНО для учнів 11 класів та із закінченням 2018/2019 навчального року.

    Учитель історії та правознавства І.Я. Личик  розповів присутнім на засіданні представників громадського об’єднання  батьків про протидію булінгу та вчасне реагування на його прояви. У співпраці з батьками проведено і практичну частину:  як протидіяти  булінгу і як реагувати, аби не спричинити його появу.

    Під час практичної частини  були вдало поєднанні інтерактивні вправи: «Дві сторони однієї медалі», «Записки», «Спрага», у яких усі учасники засідання із задоволенням взяли участь та поділилися досвідом: як не спровокувати  булінг, не стати  його учасником і як  правильно реагувати на образи.

      Наприкінці засідання батьки відвідали культурно-естетичний центр, ознайомилися із позакласною  діяльністю здобувачів освіти, отримавши від виступів учнів   незабутні емоції  і  враження.

Секретар громадського об’єднання батьків

Гізун А.В.

Переглядів: 325 | Додав: sosli | Рейтинг: 0.0/0
Наверх
2015р. Славутський ліцей © Усі права захищені! З пропозиціями пишіть розробникам