Вітаю Вас, Гість

Головна » 2017 » Грудень » 14 » Спільний правопросвітницький захід
12:26
Спільний правопросвітницький захід

     Спільний правопросвітницький захід

Славутського бюро правової допомоги та Славутського обласного спеціалізованого ліцею-інтернату поглибленої підготовки учнів в галузі науки

                        

 

 

 

 

 

 

     5 грудня 2017 р.  в рамках заходів Всеукраїнського тижня права відбулася зустріч учнів 10 та 11 класу правового профілю з головним спеціалістом відділу «Славутське бюро правової допомоги» Шепетівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Тетяною Миколаївною Тертичною, в ході якої вчителі історії та правознавства закладу А.І. Гринько та С.В. Гандзюк обмінювалися здобутками своєї роботи, ділилися професійним досвідом, обговорили співпрацю в напрямку правового виховання підростаючого покоління, проведення правопросвітницьких заходів у подальшому майбутньому. Під час зустрічі Т. М. Тертична розповіла, що в Україні стартував національний проект МЮУ «Я маю право» щодо захисту прав громадян, тому співпраця між відділом бюро та нашим навчальним закладом буде досить актуальною.

       Під час заходу проведено семінарське заняття на тему: «Права та обов’язки громадян України. Діти та їх права», метою якого було спрямування на розвиток та усвідомлення кожним учнем себе як невід’ємної частини суспільства, повноправним його членом, вільним і рівним у своїй гідності та правах, відчуття повноцінним та правосвідомим громадянином України. Між представником бюро та учнями відбувся прямий діалог із наведенням цікавих практичних прикладів та життєвих ситуацій, піднімалися питання про  права неповнолітніх осіб, вчинення правочинів, настання відповідальності за неправомірні вчинки, способи захисту своїх прав, правила поведінки при контактах з правоохоронними органами, в тому числі із використанням системи безоплатної правової допомоги. Значну увагу фахівець зосередила на різних видах відповідальності та заходах, що можуть бути застосовані до неповнолітніх. Учням було продемонстровано і надано для подальшого використання велику кількість інформаційного матеріалу та пам’яток.

     Під час зустрічі ліцеїсти вели активний діалог, ділилися враженнями і своїми першими досягненнями у сфері захисту прав та свобод. Головний спеціаліст відмітила високий рівень підготовки ліцеїстів. Тетяна Миколаївна повідомила, що кожен, хто потребує правової допомоги, має можливість скористатися послугам відділу «Славутське бюро правової допомоги» за адресою: м. Славута, вул.  Миру, буд.15, тел. (03842) 7-06-17 та 0-800-213-103 (єдиний контакт-центр системи БПД).

     У результаті зустрічі сторони домовилися про подальшу взаємодію і проведення правопросвітницьких заходів у ліцеї-інтернаті.

              Марія Броніч 

ліцеїстка 10 класу

правового профілю

Переглядів: 396 | Додав: sosli | Рейтинг: 0.0/0
Наверх
2015р. Славутський ліцей © Усі права захищені! З пропозиціями пишіть розробникам