Вітаю Вас, Гість

Головна » 2018 » Квітень » 11 » ПЕРЕМОЖЦІ ВСЕУКРАЇНСЬКИХ КОНКУРСІВ 2017/2018 н.р.
08:36
ПЕРЕМОЖЦІ ВСЕУКРАЇНСЬКИХ КОНКУРСІВ 2017/2018 н.р.

Список переможців

Всеукраїнських конкурсів та олімпіад 2017/2018 н.р. 

Славутського обласного спеціалізованого ліцею-інтернату поглибленої підготовки учнів в галузі науки    

БУНДА

МАРИНА

МИКОЛАЇВНА

Диплом ІІІ ступеня у  ІІ етапі  конкурсу – захисту науково – дослідницьких робіт МАН,секція журналістика;

диплом ІІІ ступеня  у ІІІ етапі VІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка;

диплом ІІІ ступеня  у  ІІІ етапі ХVIІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика.

 

БОНДАР 

ВАЛЕРІЯ

АНДРІЇВНА

 

Диплом ІІІ ступеня   у  ІІІ етапі ХVIІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика.

 

ДЯКІВ

ВІКТОРІЯ  

ЮРІЇВНА

 

 Диплом ІІІ ступеня  у ІІІ етапі VІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.

ДОВГА

ВІКТОРІЯ

ОЛЕГІВНА

 

Диплом ІІІ ступеня  ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з  правознавства;

диплом ІІІ ступеня  МАН – Юніор Дослідник  « Історія».

 

ЛІЩУК

УЛЯНА

ВІКТОРІВНА

 

Диплом ІІІ ступеня  ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з  правознавства.

 

МАЗУР

ВЛАДИСЛАВ                   

ІВАНОВИЧ

 

Диплом ІІІ ступеня у ІІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з історії;

диплом І ступеня у  ІІ етапі  конкурсу – захисту науково – дослідницьких робіт МАН, секція психологія;

диплом ІІІ ступеня  МАН – Юніор Дослідник  «Історія».

КОВАЛЬЧУК

ДМИТРІЙ

ВОЛОДИМИРОВИЧ

 

 

Диплом ІІІ ступеня у ІІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з історії;

диплом ІІ ступеня у  ІІ етапі  конкурсу – захисту науково – дослідницьких робіт МАН, секція історія;

диплом  ІІ  ступеня   в обласному заочному   конкурсі  юних істориків та географів.

ШЕВЧУК

ДМИТРО   

АРКАДІЙОВИЧ

 

Диплом ІІІ ступеня ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з  математики;

диплом ІІІ ступеня у ІІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з фізики;

диплом І ступеня обласного етапу Всеукраїнського  конкурсу «Майбутнє України», номінація - «Робототехніка та робототехнічні системи»;

Гран - прі від МАН України у  Всеукраїнському конкурсі «Майбутнє України», номінація - «Робототехніка та робототехнічні системи»;

диплом  ІІІ ступеня  МАН – Юніор Дослідник   «Техніка »;

учасник  Всеукраїнського конкурсу Intel-Техно Україна 2017-2018, національного етапу міжнародного конкурсу науково технічної творчості школярів Intel ISEF, у категорії «Комп’ютерні науки ».

ПІЗНЮР

ЮЛІЯ 

ОЛЕКСАНДРІВНА

 

Диплом ІІ ступеня у ІІ етапі конкурсу – захисту науково – дослідницьких робіт МАН, секція екологічно безпечні технології та ресурсозбереження;

диплом І ступеня  в обласному етапі Всеукраїнського  конкурсу «Майбутнє України», номінація «Екологія та ресурсозбереження»;

 диплом ІІ ступеня у Всеукраїнському конкурсі «Майбутнє України», номінація «Екологія та ресурсозбереження»;

диплом ІІІ ступеня Всеукраїнського

конкурсу Intel-Техно Україна 2017/2018, національного етапу міжнародного конкурсу науково технічної творчості школярів Intel ISEF, у категорії «Інженерія».

диплом  І ступеня   МАН – Юніор Дослідник  «Техніка».

 

ГАПОНЮК 

МАКСИМ 

ОЛЕКСІЙОВИЧ

 

Диплом ІІІ ступеня   МАН – Юніор Дослідник «Техніка» .

 

МАЗУР

ОЛЕНА 

АНДРІЇВНА

 

Диплом ІІІ ступеня  МАН – Юніор Дослідник  «Техніка».

 

КОВАЛЕНКО

ВАЛЕНТИНА                   

ОЛЕКСАНДРІВНА

 

Диплом ІІІ ступеня у  ІІ етапі  конкурсу – захисту науково – дослідницьких робіт МАН, секція  математика.

 

РІЖКО

АЛІНА

РОМАНІВНА

 

Диплом ІІ ступеня у  ІІ етапі  конкурсу – захисту науково – дослідницьких робіт МАН, секція зарубіжна література.

 

ПРОКОПЮК

ОЛЕГ  

ВІКТОРОВИЧ

 

 

Диплом ІІ ступеня у ІІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з біології.

 

ЛАВРЕНЮКА

 ІВАН

ОЛЕКСАНДРОВИЧ

 

Диплом ІІІ ступеня у  ІІ етапі  конкурсу – захисту науково – дослідницьких робіт МАН, секція медицина.

 

КОВАЛЬЧУК

РОМАН

СЕРГІЙОВИЧ

 

Диплом ІІІ ступеня   в  обласній  інтернет – олімпіаді з математики.

 

ЗАХАРЧУК

ЄВГЕНІЙ 

МИКОЛАЙОВИЧ

 

Диплом ІІІ ступеня у ІІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з географії.

 

 

ЗАГОРУЙКО

ОКСАНА

ВАСИЛІВНА

 

Диплом ІІІ ступеня  в обласному  заочному конкурсі істориків, географів, філософів та релігієзнавців.

 

МОЗОЛЬОВ

ІВАН 

АНДРІЙОВИЧ 

 

Диплом ІІІ ступеня у ІІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з географії.

 

 

ЛИСИЧЕНКО

ВАЛЕНТИНА

ОЛЕКСАНДРІВНА

 

Диплом ІІІ ступеня  в обласному заочному   конкурсі  юних істориків та географів.

 

РУДЕНКО

ДІАНА   

ВОЛОДИМИРІВНА

 

Диплом ІІІ ступеня у ІІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з хімії;

диплом ІІ ступеня   в заочному конкурсі  юних хіміків та біологів.

 

ЗАГОРУЙКО

АНАСТАСІЯ  

ГРИГОРІВНА

 

Диплом ІІІ ступеня у ІІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з  хімії.

ГАВРИЛЮК

ОЛЬГА

СЕРГІЇВНА

Диплом ІІІ ступеня у ІІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з екології;

диплом ІІІ ступеня у  ІІ етапі  конкурсу – захисту науково – дослідницьких робіт МАН, секція зоології  та ботаніки;

диплом І ступеня обласного заочного конкурсу хіміків та біологів.

НІКІШИН

ГЕННАДІЙ 

ГЕННАДІЙОВИЧ

 

Диплом ІІІ ступеня у ІІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з англійської мови;

диплом ІІІ ступеня у  ІІ етапі  конкурсу – захисту науково – дослідницьких робіт МАН,  секція англійська мова.

 

ГИБАЛЮК

ІВАННА   

ІВАНІВНА

 

 Диплом ІІ  ступеня  в обласному заочному   конкурсі  з української мови.

 

ГНАТЮК

ВАСИЛЬ  

МИКОЛАЙОВИЧ

 

Диплом  ІІ  ступеня МАН – Юніор Дослідник «Астрономія».

Переглядів: 248 | Додав: sosli | Рейтинг: 0.0/0
Наверх
2015р. Славутський ліцей-інтернат © Усі права захищені! З пропозиціями пишіть розробникам