Вітаю Вас, Гість

Головна » 2015 » Січень » 27 » Справжні знавці права
09:41
Справжні знавці права

                     

  Славутський обласний спеціалізований ліцей-інтернат поглибленої підготовки учнів в галузі науки не перестає  дивувати своїми кмітливими та ерудованими вихованцями.  23 січня 2015 року на усіх чекала захоплююча гра – інтелектуальний конкурс «Знавці права». У турнірі зустрілися дві команди: «Феміда» (учні 35 групи) та «Міністри-ліцеїсти» (учні 45 групи). Конкурс ерудитів оцінювало компетентне журі: Гринько Андрій Іванович, Фурда Тетяна Петрівна, Гандзюк Сергій Володимирович.

    Приємно відмітити, що обидві команди гарно підготувалися до змагань, презентувавши свої неординарні девізи. Команда «Феміда» активно і впевнено відповідала на всі поставлені запитання. Хоча учні 35 групи молодші за своїх «суперників», та у грі цього ніхто не помітив. Вони були справжніми «бійцями» – гарними відповідями просто вражали журі!.. Команда «Міністри-ліцеїсти» виявила ґрунтовні знання із правознавства. Учасники цієї команди неабиякою наполегливістю та вправністю викликали справжнє захоплення у глядачів. Тому і не виникало в команди «Міністри-ліцеїсти» ніяких труднощів із відповідями на запитання, запропонованих ведучими турніру.

    Між цікавими конкурсами, а це: «Юридичний марафон», «Юридична конкультація», -  поки журі підраховувало результати змагань, талановиті ліцеїсти, учасники гуртка «Софіти», радували нас чарівним співом виконаних пісень про нашу неньку-Україну.

    Як годиться, на турнірі не обійшлося і без сюрпризів. Цього разу несподіванка була від самих членів журі. Останній конкурс – це три бонусні запитання, поставлені командам від поважного журі. Першим із запитанням «За формою правління Україна є...» звернувся до учасників Гринько А. І. На жаль, відповідь  команди «Феміда» була неповною, а тому право доповнення мала команда «Міністри-ліцеїсти». На радість вболівальників учні 45 групи успішно впоралися із запитанням. На два наступних запитання: «Які території відносяться до кордонів нашої держави?» та «Зміст першої статті Конституції України», також впевнено відповіли учасники команди «Міністри-ліцеїсти».

    По завершенні конкурсу журі оголосило команду-переможця. Нею стала команда 45 групи «Міністри-ліцеїсти» із невеликим відривом від команди «Феміда» (61б:58б). З теплими словами вітання усі знавці права ліцею-інтернату отримали солодкі подарунки.

 

Ірина Власюк, Альона Гарбар,

юнкори гуртка «Ексклюзив»

Переглядів: 647 | Додав: sosli | Рейтинг: 5.0/1
Наверх
2015р. Славутський ліцей © Усі права захищені! З пропозиціями пишіть розробникам