Вітаю Вас, Гість

Головна » 2014 » Квітень » 9 » Суботник у ліцеї - інтернаті
12:20
Суботник у ліцеї - інтернаті

                  

       

       4  квітня 2014 року учні Славутського обласного спеціалізованого ліцею-інтернату  долучились до Всеукраїнської акції  "За чисте довкілля", прибравши 2га лісу, де люблять відпочивати мешканці міста.

       Мабуть усі згодні ,що природа України славиться своєю красою,і, гадаємо, кожного торкає за живе та навіть обурює, коли під час відпочинку у казковому місці натикаєшся на звалище зі скляних пляшок, пластику,поліетилену та іншого сміття.

         У той день погода сприяла роботі й додавала хорошого настрою. Отримавши підтримку наставників, та озброївшись необхідними знаряддями для роботи , учні дружно взялись за прибирання довкілля.Сил не шкодував ніхто - ні хлопці й дівчата, ні їхні  наставники.

        Учасники суботника старанно збирали бруд і сміття серед мальовничих зелених зон, де ростуть сосни, берези, інші дерева та кущі. Всього було зібрано 15 мішків  пластику,5 мішків  скла,3 мішки паперу та 7 мішків іншого сміття.

        Подібні заходи дозволяють не тільки навести лад  довкола, а й згуртувати та зміцнити ліцейну родину.

        Наявність лісових масивів  дуже приємна, оскільки там можна спокійно відпочити, послухати спів пташок та подихати свіжим повітрям.

        Велике прохання до всіх, хто полюбляє виїзди на природу:  вивозьте з лісу сміття більше, ніж привезли. Адже варити юшку  чи смажити м’ясо серед  пластику, скла та іншого непотребу неприємно і навіть небезпечно. Любімо свою землю і дбаймо про неї!

Переглядів: 494 | Додав: sosli | Рейтинг: 0.0/0
Наверх
2015р. Славутський ліцей © Усі права захищені! З пропозиціями пишіть розробникам