Вітаю Вас, Гість

Головна » 2018 » Жовтень » 26 » СУЗІР’Я НОВИХ ТАЛАНТІВ
09:25
СУЗІР’Я НОВИХ ТАЛАНТІВ

   Щороку на мистецькому небосхилі Славутського ліцею спалахує сузір’я обдарованих учнів, а особливо, у яких співає душа. І серед розмаїття неперевершених  талантів – голос…

            Уже стало доброю традицією у нашому закладі проводити свято пісні і творчості, свято-конкурс «Голос ліцею». Цього року демонстрували вокальні здібності й  запалювали публіку неймовірною енергією дев’ять юних зірочок. Знайомтеся:

учасниця Народного колективу естрадної пісні «Водограй» Ірина Дзеган;

талановита дівчина, має музичну освіту по класу фортепіано – Валерія Бондар;

 

її улюблена співачка Тіна Кароль, полюбляє танцювати і співати – Анастасія Мила;

дипломант конкурсу «Голос ліцею-2017» (ІІІ місце), співала на одній сцені із Світланою Тарабаровою, Дімою Коляденком і DZIDZIO – Софія Козій;

учасник багатьох пісенних конкурсів, полюбляє не тільки музику, а ще й захоплюється спортом – Марія Возна;

дипломант конкурсу «Голос ліцею-2017» (ІІ місце), але ця неймовірна дівчина не зупиняється на досягнутому, бо пісня – то її душа – Марічка Власюк;

солістка театру пісні «VIVAT-Ліцей», випускниця, завжди дарує усім хороший настрій – Іванна Петрійчук;

учасник Всеукраїнських та Міжнародних пісенних конкурсів, для неї виступати у ліцеї, який став уже другою домівкою, за честь – Олена Семенюк;

вона бачить себе у майбутньому тільки артисткою і сьогодні для усіх розкриває одну із граней таланту – виконання пісень -  Діана Новицька.

     У перших двох етапах конкурсантки передавали у своїх піснях не лише найщиріші почуття та емоції, а й вражали красою, силою голосу і глядачів, і гостей, і компетентне журі, а це: лауреат Всеукраїнських та Міжнародних конкурсів Тетяна Шевчук, лауреат  Всеукраїнських та Міжнародних конкурсів, солістка гурту «Ремонт взуття», учитель мистецтва ЗОШ №1 Жанна Миколаївна Куницька, учитель зарубіжної літератури ліцею, керівник театру «Фенікс» Ольга Олексіївна Ковальчук, магістр музики, викладач вокалу Славутської школи мистецтв Наталія Олександрівна Сологуб.

    Юних зірок глядачі зустрічали бурхливими оплесками, а вони, попри хвилювання, дарували їм свої щирі й відкриті серця.

            В актовій залі було яскраво, як ніколи, від щирих посмішок, гарного настрою та аплодисментів.

            Бурхливі оплески лунали для фіналісток конкурсу – Ірині Дзеган, Валерії Бондар, Софії Козій, Марічці Власюк, Олені Семенюк, які у третьому етапі змагань виконували  твір а капела, тобто спів без супроводу музики.

            Так, пісня – це трепетне серце народу, його душа і крила. Як неймовірно та по-особливому дівчата передали глядачам глибину душі українців і схвилювали серця кожного: хтось підспівував, а дехто навіть розчулився, не приховуючи сліз…

  

 

     Фіналісти пісенного конкурсу наповнили життя ліцейної родини яскравими фарбами, чутливими моментами та незабутніми емоціями. Сила голосу і таланту наших дівчат доторкнулася до кожного серця і об’єднала творчу публіку в одну сім’ю.

            …Останні бали підраховано і, нарешті, ось вона – переможець конкурсу «Голос ліцею-2018» - неймовірно талановита, до глибини душі емоційна, неповторна Софія Козій.

    Яскравим світлом таланту запалили усю глядацьку аудиторію і чудові, щирі, творчі особистості: дипломант ІІ ступеня – Олена Семенюк, дипломант ІІІ ступеня – Валерія Бондар.

     Улюбленою зіркою публіки стала обдарована, відкрита й запальна Марічка Власюк.  

                       О, МУЗИКО! Яке це справді диво!

                       Вона підносить в сині небеса.

                       Ти невгамовна і летиш щасливо,

                        А навкруги простори і краса…

            Конкурс «Голос ліцею-2018» усіх ще раз переконав, що без музики неможливе наше життя, адже через звуки та ноти ми передаємо усю глибинну і таємничість Всесвіту. Насолоджуйтесь цим творінням!

Каріна Кравчук,

учасник гуртка «Юні журналісти»

 

Переглядів: 203 | Додав: sosli | Рейтинг: 0.0/0
Наверх
2015р. Славутський ліцей © Усі права захищені! З пропозиціями пишіть розробникам