Вітаю Вас, Гість

Головна » 2013 » Вересень » 3 » Свято Дня знань у Славутському ліцеї-інтернаті
12:05
Свято Дня знань у Славутському ліцеї-інтернаті
         1 вересня 2013 року стало подвійним святом у ліцеї-інтернаті  - День знань співпав з двадцятою річницею заснування Славутського обласного спеціалізованого ліцею-інтернату поглибленої підготовки учнів в галузі науки.  День знань в ліцеї  об'єднав  школярів, педагогів і батьків. Адже освіта та наука – це щоденна потреба, сенс та спосіб нашого життя. Цьогоріч держава подбала про те, щоб 1 вересня стало святом для усієї родини  щоб кожна мати чи батько, дідусь чи бабуся були неодмінно поруч на урочистій події у житті своєї дитини – коли вона вперше переступить поріг  навчального закладу. Ліцейна родина об’єднала 437 учнів, 243 з яких учні 8-10 класів, які на підставі конкурсного відбору вступили до ліцею. Безперечно це  урочистий і хвилюючий момент для кожного з них, адже саме з нього починається незвіданий, цікавий і водночас нелегкий шлях до пізнання та самостійного життя.                                        

З вітальними словами до присутніх звернулися директор ліцею-інтернату Олена Яківна Саприкіна, заступник директора із навчально-виховної  роботи Іваніцька Валентина Анатоліївна, заступник директора із навчально – методичної роботи Ставінський Олег Володимирович, заступник директора із  виховної роботи Снігур Ірина Георгіївна. Директор відзначила високий внесок у навчально-виховний процес ліцею-інтернату ветерана праці, вихователя Каравана Віктора Івановича, якого за рішенням педагогічної ради та ради ліцею нагороджено внутріліцейним почесним нагрудним знаком «Педагогічний світоч». Наскрізною темою виступів була річниця з дня заснування ліцею-інтернату, усі присутні полинули у історичний екскурс навчального закладу від часів Сангушків до сьогодення, продемонстрований інсталяцією живих скульптур.                                             

Ліцей-інтернат  пишається  своїми  випускниками, а  їх  за  двадцять попередніх років  було  3191. Сьогодні  вони славляться  своєю працею, величні вагомими здобутками, свої  сили  і знання  вони вкладають у творення  добробуту  рідного  краю  та  його  людей. Серед  славних  випускників  ліцею – інтернату  - Уляна  Ігорівна Нікітчук (Шкапій) – кандидат психологічних наук, викладач Національного університету «Острозька академія», Ольга Олександрівна Байдарова (Самсонова) – кандидат педагогічних наук Національного університету ім.Т. Шевченка, Руслан  Вадимович  Гаврішко – головний лікар  Голозубинецької  обласної  протитуберкульозної  лікарні, Олександр Євгенович Палій – директор  Славутської ЗОШ  І-ІІІ ступенів №7, Сергій  Васильович  Мороз -  начальник  служби у справах дітей Славутської  РДА, Олена  Юріївна  Демінська (Черняк) – кандидат  юридичних наук, викладач  Хмельницького  університету  Управління   та права,  Ганна  Олександрівна  Меух – викладач  англійської мови  Національної  академії  внутрішніх справ  та  багато інших. Десятеро випускників  ліцею, після  здобуття  вищої  освіти, повернулися  і  сьогодні  працюють  вчителями  та вихователями  у  нашому  закладі.

 День знань запам’ятався присутнім яскравістю вражень і нових переживань, нових надій і несподіваних зустрічей.

Усім, хто в цей День прийшов до ліцею-інтернату здобувати знання, бажаємо здійснити свою мрію, досягти своєї мети у житті, провести навчальний рік цікаво та плідно, у взаєморозумінні з учителями та батьками, зустріти добрих і надійних друзів. Доброго вам здоров’я, благополуччя, творчих успіхів та насолоди від отриманих знань!

Переглядів: 1066 | Додав: sosli | Рейтинг: 4.2/5
Наверх
2015р. Славутський ліцей © Усі права захищені! З пропозиціями пишіть розробникам