Вітаю Вас, Гість

Головна » 2015 » Червень » 8 » Свято Вручення атестатів
09:48
Свято Вручення атестатів

                        

Випускний бал - це завжди радісне і, разом з тим, сумне свято. Це день, коли у серцях  батьків, вчителів, вихователів легкий смуток переплітається із гордістю за наших, таких уже дорослих, випускників. Які  раптом незчулись, як за плечима залишилось дитинство, а на видноколі вже замайоріла юність. Попереду яскравими барвами сяє самостійне життя.

31 травня 2015 року відбувся вечір вручення атестатів випускникам Славутського обласного спеціалізованого ліцею – інтернату. На свято до ліцеїстів  завітали вчителі, батьки та  рідні.  Цього року із стін нашого  ліцею  вилетіло 160 ліцеїстів, які впродовж свята із теплими словами вдячності зверталися до своїх наставників.

Найбільш хвилюючим моментом свята, звичайно, стало вручення атестатів та нагород, які разом із теплими побажаннями, випускники отримали із рук директора ліцею – інтернату Саприкіної О.Я.  Підведення підсумків навчального року стало напрочуд плідним – адже за відмінні успіхи у навчанні 4 ліцеїстів були нагороджені золотими медалями, 7 – отримали срібні медалі за високі досягнення у навчанні та  23 ліцеїсти отримали похвальні грамоти за успіхи у  вивченні окремих предметів.

Незабутнім подарунком для вчителів та батьків залишиться музичні виступи , що прозвучали зі святкової сцени  у виконанні випускників.

Дорогі випускники! Хай ліцей залишиться для вас тим промінчиком любові і добра, який вказуватиме  вам шлях у житті. Хай життєва дорога для вас буде встелена квітами, як у день вашого прощання з дитинством!

М.Гіжицька, педагог-оргнізатор

ліцею-інтернату

Переглядів: 703 | Додав: sosli | Рейтинг: 3.8/4
Наверх
2015р. Славутський ліцей © Усі права захищені! З пропозиціями пишіть розробникам