Вітаю Вас, Гість

Головна » 2019 » Квітень » 20 » ТИЖДЕНЬ БІОЛОГІЇ ТА ЕКОЛОГІЇ
06:59
ТИЖДЕНЬ БІОЛОГІЇ ТА ЕКОЛОГІЇ

Природа – це вічне життя, становлення і рух.
Природа не визнає жартів, вона завжди правдива,

завжди серйозна, завжди сувора;

вона завжди права;

помилки ж і омани виходять від людей.
Природа – творець всіх творців.

І. Гете

 

     Однією з ключових компетентностей НУШ є  обізнаність у природничих науках і технологіях. Важливе значення у формуванні цієї компетентності має біологія та екологія.

    Біологія - одна з найцікавіших і найдивовижніших наук, вивчення якої в нашому навчальному закладі відбувається як  на уроках, так і в позаурочний час. Формуванню інтересу до науки сприяє предметний тиждень, який проводився в Славутському ліцеї ІІ-ІІІ ступенів Хмельницької обласної ради з 15 по 20 квітня 2019 року.

    Тиждень біології та екології - це свято творчого, нестандартного підходу до навчання та виховання ліцеїстів. Метою цього тижня є поглиблення знань учнів з біології й екології, формування у них пізнавального інтересу до предмету, виховання бережливого ставлення до живої природи, покращення їх знань про природу, розвитку почуття відповідальності за Землю, заохочення до вивчення природничих наук.

    З початком предметного тижня всіх здобувачів освіти вітали Флора та Фауна, які вміло та цікаво провели конкурс загадок, чим викликали безліч позитивних емоцій. Кожний учасник отримав корисний подарунок.

    Тиждень біології і екології   відбувався відповідно до плану. На кожний день тижня були заплановані цікаві заходи, такі як: інтелектуальні ігри «Кращий знавець біології», «Юний цитолог», «Найрозумніший»»,конкурс «Слідами великих відкриттів», екологічна гра «Зелений бумеранг», змагання «Фрукти проти овочів», біологічно-екологічний квест «Пригоди у замку на острові Біо» та інші.

    Конкурс «Слідами  великих відкриттів» став цікавим та захоплюючим, адже у ньому міг кожний бажаючий прийняти участь,розв’язавши задачу від Менделя, та отримати приз.

 

   Активний інтерес викликали змагання «Фрукти проти овочів», у процесі якого учні мали можливість порівняти корисні властивості  фруктів та овочів.

   Тиждень біології та  екології залучив  учнів різних категорій. Він допоміг  здобувачам освіти згуртуватися та розкрити свої таланти, навчаючи діяти дружно та посилюючи мотивацію  до вивчення природничих наук.

 Усім відомо, що біологія та екологія надзвичайно цікаві науки, які допомагають кожному з нас відкрити  для себе щось нове та цікаве. Пізнати навколишній  світ більш детальніше допомогла навчаюча руханка  «Пошук скарбів», яка залучила юних біологів 8-го та 9-их класів, котрі люблять пошуки та пригоди.

    На завершення тижня біології та екології був проведений навчально-пізнавальний квест «Пригоди у замку на острові  Біо», у якому взяли участь ліцеїсти 10-Б та 11-Б класів. Кожний з дослідників проявив свою зацікавленість  та пізнання до світу.

    Отож, підводячи підсумки, можна впевнено сказати, що тиждень цей був дуже насиченим і надовго закарбувався у пам'яті учнів. Усі мали чудову можливість дізнатись багато нового та пізнавального,приймаючи активну  участь у конкурсах та пізнавальних іграх.

Голова МО вчителів природничих дисциплін

Т.М.Гаврилюк

Переглядів: 379 | Додав: sosli | Рейтинг: 0.0/0
Наверх
2015р. Славутський ліцей © Усі права захищені! З пропозиціями пишіть розробникам