Вітаю Вас, Гість

Головна » 2019 » Лютий » 2 » ТИЖДЕНЬ ГЕОГРАФІЇ ТА ЕКОНОМІКИ
03:59
ТИЖДЕНЬ ГЕОГРАФІЇ ТА ЕКОНОМІКИ

 

  Про значення географії говорить той факт, що ЮНЕСКО визначило її як одну з пріоритетних галузей знань для людства поряд з математикою, інформатикою і мовою.

   Відповідно до  плану  роботи  у Славутському ліцеї ІІ-ІІІ ступенів Хмельницької обласної ради в період з 28 січня по 2 лютого 2019 року проходив тиждень географії та економіки. Кожен день тематичного тижня був цікаво спланований і насичений  різноманітними формами роботи.

   Розпочала тиждень «Пошта Христофора Колумба», яка інформувала ліцеїстів про початок предметного тижня та знайомила їх із географічними рекордсменами планети Земля.

   У галереї навчального закладу  здобувачі освіти знайомилися із інформаційним стендом «Світ навколо нас».  На перервах ліцеїсти здійснювали відеоподорожі  у національні парки США, у Софіївку, поринули у природу Амазонії й українських Карпат, переглянули відеоролики про історію створення грошей, про ринок попиту та пропозиції, вивчали «Азбуку споживача».

   Упродовж предметного тижня здобувачі освіти здійснювали подорож у   країну «Кросвордію», брали участь у проведенні  інтелектуальних ігор «Споживчий кошик», «Сходинками до економіки», «Зоряний час» вікторин, розгадування головоломок, ребусів.

 

   Із наймолодшими ліцеїстами  проведено інтелектуально-пізнавальну гру «Розумники та розумниці», в ході якої  дві команди п’ятикласників проявили ґрунтовні знання як справжні юннати.

   Завершився тиждень  географії та економіки інтелектуальною грою     «Мандруємо світом»,  у якій взяли участь ліцеїсти 8-11 класів. Учні подорожували по безкраїх просторах нашої планети та показували, наскільки кожен гарно володіє географією та основами економіки.

     Упродовж  предметного тижня здобувачі освіти  збагатили знання, розширили кругозір, проявили креативність, самостійність та отримали неймовірні враження.

  Учні нашого  закладу глибоко переконані, що знання географії та основ економіки  допоможуть їм стати успішними  та ініціативними.

     Тож вивчайте й  досліджуйте неймовірний світ, що нас оточує!

 

 Гізун А.В., вчитель географії та економіки.

Переглядів: 383 | Додав: sosli | Рейтинг: 5.0/1
Наверх
2015р. Славутський ліцей © Усі права захищені! З пропозиціями пишіть розробникам