Вітаю Вас, Гість

Головна » 2020 » Січень » 31 » Тиждень географії у ліцеї
14:30
Тиждень географії у ліцеї

   Відповідно до плану роботи у Славутському обласному ліцеї ІІ-ІІІ ступенів Хмельницької обласної ради в період з 27 січня по 31січня 2020 року проходив тиждень географії.

   Цьогоріч юні магелани та колумби заглиблювалися у пласти географічних знань під девізом: "Не знаю - прочитаю, не вмію - навчуся. Але в географії я успіху доб’юся!"

   У галереї навчального закладу здобувачі освіти знайомилися із інформаційним стендом «Дивовижні місця планети Земля». На перервах ліцеїсти здійснювали відеоподорожі у Антарктиду (до слова, 2020 рік у світі оголошено роком Антарктиди), у найбільшу пустелю Європи – Олешківські піски; поринули у природу Амазонії й Українських Карпат, переглянули відеоролики про країни-карлики Європи.

   Упродовж предметного тижня здобувачі освіти змогли проявити свою ерудицію у розгадуванні географічних загадок, головоломок, ребусів та кросвордів, взяти участь у проведенні інтелектуальних ігор, вікторин.

   Команда 10-В класу поринула у світ географічної науки під час інтелектуальної гри «Що? Де? Коли?», а з наймолодшими ліцеїстами проведено інтелектуально-пізнавальну гру «Географічний калейдоскоп», у ході якої шестикласники здійснили навколосвітню подорож материками й океанами, горами і рівнинами; проявили себе у ролі картографів.

   Юні географи 10- Г класу були активними учасниками географічного марафону «Країни Європи».

   Тиждень географії виявився насиченим, цікавим, довів, що географічна наука актуальна в сучасному світі і захоплює своїми неймовірними фактами та відкриттями. Змістовні розвиваючі завдання, ігри, творчі конкурси та мандрівки, безперечно, активізували пізнавальну діяльність учнів, збагатили їх інформацією з курсу географії та залишили гарні враження і позитивні емоції.

Інформацію підготувала Гізун А.В.,

вчитель географії

Переглядів: 176 | Додав: sosli | Рейтинг: 0.0/0
Наверх
2015р. Славутський ліцей © Усі права захищені! З пропозиціями пишіть розробникам