Вітаю Вас, Гість

Головна » 2018 » Грудень » 5 » Тиждень комп’ютерних наук
10:30
Тиждень комп’ютерних наук

   

    Традицією в нашому закладі є щорічне проведення предметних тижнів, зокрема тижня інформатики. Це дійсно корисно, вносить різноманітність у ліцейне життя. Підвищує рівень знань учнів з інформатики. Розвиває творчі й інтелектуальні здібності дітей, інтерес до вивчення інформатики, самостійність та наполегливість. Виховує вміння працювати в групах, почуття відповідальності.

     Позакласна робота з інформатики є невід'ємною частиною всієї навчально-виховної роботи в школі. Вона поглиблює знання, залучає до вивчення предмета здобувачів освіти, сприяє розвитку їх інтелекту, розширює світогляд.
         Протягом тижня було проведено майстер класи по встановленню операційних систем, антивірусних програм, програмного забезпечення, а токож драйверів до комплектуючих ПК.

     Також учнями 11- Е класу були проведені інформатичні вікторини, вебквести і хвилинки інформатики, після яких найактивніших учасників було нагороджено солодкими призами.

      Зацікавив учнів Вебквест з інформатики, в якому взяли участь усі класи ліцею. Проте найактивнішими були учні 8-х та 9-х класів.

      Завершальним етапом тижня інформатики стала «Година коду», де учні у формі гри та зі зрозумілими інструкціями за одну годину вчилися писати код,   відразу побачили результат своєї роботи і пишалися досягнутим.

Творча група 11-Е класу

та вчителі інформатики:

М.М. Семенюк,

Ю.М. Карась

Переглядів: 117 | Додав: sosli | Рейтинг: 0.0/0
Наверх
2015р. Славутський ліцей © Усі права захищені! З пропозиціями пишіть розробникам