Вітаю Вас, Гість

Головна » 2017 » Листопад » 24 » Тиждень «МІФ»
19:13
Тиждень «МІФ»

   Стало доброю традицією у нашому закладі проводити предметні тижні. Ця форма роботи з ліцеїстами формує у них інтерес до здобуття нових знань з різних навчальних дисциплін. Це, дійсно, вносить різноманітність у шкільне життя.

    Отже, нещодавно з 13.11.2017 по 17.11.2017 року у Славутському спеціалізованому ліцеї-інтернаті було проведено тиждень математики, фізики та інформатики.

       Мета заходу – привернути увагу учнів до точних наук, показати їх красу, практичну спрямованість, ознайомити з маловідомими математичними фактами, фізичними явищами, розвивати інформаційну культуру учнів, показати значущість і роль математики, фізики, інформатики в сучасному динамічному суспільстві.

    Протягом предметного тижня було проведено багато різнопланових позакласних заходів. Кожен захід вирізнявся оригінальністю проведення, цікавим та актуальним змістом, інформаційною насиченістю, відповідав навчально-пізнавальним, розвиваючим та виховним цілям організації освітнього процесу в закладі.

     Найбільшу зацікавленість серед учнів викликав конкурс-змагання з фізики, математики та інформатики бій «МІФ», який став заключною частиною предметного тижня. В ньому приймали участь три команди: "Протон", "Нейтрон", "Електрон".

      Учні із задоволенням виконували різноманітні завдання та показали високий рівень навчальних досягнень.

       Не менш цікавими були конкурси: «Влучний стрілець», конкурс на математичні обрахунки, конкурс серед глядачів.

   Особливо запам’ятався четвертий бій «лабораторна з фізики», де вчитель показував явища, а учні пояснювали їх.

     Тиждень математики, фізики та інформатики посприяв розвитку логічного мислення, розширення наукового світогляду, переконав вихованців, що ці науки можуть бути цікавими та різноманітними.

    Щиро вдячні нашим ліцеїстам, котрі брали участь в змаганнях. Бажаємо успіхів, високих результатів у навчанні та творчих злетів.

 

Коваль В.Л. –

 голова методичного об’єднання

 вчителів  математики, фізики,

інформатики та технологій

Переглядів: 454 | Додав: sosli | Рейтинг: 5.0/1
Наверх
2015р. Славутський ліцей © Усі права захищені! З пропозиціями пишіть розробникам