Вітаю Вас, Гість

Головна » 2017 » Грудень » 11 » Тиждень права
13:49
Тиждень права

   Четвертого грудня у Славутському ліцеї-інтернаті стартував Всеукраїнський тиждень права.

  Метою проведення заходів є усвідомлення учнями системи правового суспільства та демократичних поглядів. Протягом тижня проводились цікаві правові перерви «Запитання від Феміди», була здійснена організація книжкових тематичних виставок «Знай та поважай свої права», не менш пізнавальними були інформаційні відеосюжети «Становлення прав людини в історії людства».

    5 грудня відбувся майстер-клас провідних юристів м.Славута на тему «Права та обов’язки громадян України. Діти та їх права»., на якому ліцеїсти поспілкувались із Тетяною Тертичною - представником Бюро правової допомоги.

     Проявити свої творчі здібності та показати уявлення про власні права ліцеїсти мали змогу прийнявши участь у  конкурсі малюнків «Що ми знаємо про свої права».

    Пройшли  тематичні бесіди у кожній із груп «Декларація ООН про права дитини», адже кожна дитина повинна пам’ятати, що має не лише обов’язки, а й права та свободи.

   Варто зазначити, що дані заходи сприяють громадянському вихованню ліцеїстів. Адже виховання громадянина має бути спрямованим на розвиток патріотизму, моральності, і, безперечно, правосвідомості.

     Перевірити орієнтованість учнів у правових термінах та поняттях допоміг конкурс на кращий правовий кросворд .

   Не менш цікавий захід – оформлення літературного куточка правових знань, який презентувала бібліотекар ліцею Карнаух В.М.

    Яскравою подією стало проведення правового брейн - рингу «Право і Закон», що зібрав усіх шанувальників права. Хоча усі учасники виявляли активність, перемогу здобула команда «Феміда», друге та третє місце посіли команди  «Успіх» та  «Праволюби». Команди та вболівальники були нагороджені грамотами та призами від дирекції закладу.

    Під час підведення підсумків даного тижня було відзначено усіх учасників. Найактивніші отримали тематичні, літературні подарунки

     Вже тривалий період ми крокуємо до демократії, рівноправ’я, справедливості, гуманізму, заплативши за це високу ціну.  Тому дуже важливо усвідомлювати  цінність даних нам законів, прав, норм, що регулюють всі сторони людської діяльності, дотримуватись їх, виховуючи в собі законослухняних громадян.

 

Довга Вікторія та Іванів Сніжана

ліцеїсти 45 групи

Переглядів: 574 | Додав: sosli | Рейтинг: 3.0/2
Наверх
2015р. Славутський ліцей © Усі права захищені! З пропозиціями пишіть розробникам