Вітаю Вас, Гість

Головна » 2018 » Жовтень » 29 » Тиждень права в Славутському ліцеї
18:37
Тиждень права в Славутському ліцеї

    З метою правового виховання здобувачів освіти, формування у них правової культури громадянина України, розвитку  свідомого ставлення до своїх прав і обов'язків передбачених суспільством і державою, закріплених у Конституції України та міжнародних правових актах – у Славутському ліцеї ІІ-ІІІ ступенів Хмельницької обласної ради  протягом 8-12 жовтня 2018 року в рамках Тижня права були сплановані та проведені тематичні заходи.

    Впродовж тижня виходили випуски відеогазети на теми: «Становлення прав людини в історії людства», «Права дитини» , «Механізми захисту прав людини у сучасному світі»,  «Вчимося демократії разом».

      У кожному класі були проведені уроки на тему : «Права людини», виховні години: «Декларація ООН  про права дитини», а також тематичні заходи інформаційного, освітнього та виховного характеру.

    Бібліотекар ліцею Карнаух В.М. впорядкувала  тематичну, книжкову виставку «Подорож країнами Закону, Права та Моралі».

    Цікавим доповненням дозвілля ліцеїстів 10-11 класів стали правові перерви «Запитання від Феміди», під час яких вони показували свої  знання правничої науки.

    Незабутні враження отримали ліцеїсти 11-Г класу від екскурсії до місцевого відділку поліції, де на них чекала цікава екскурсія у музеї, яку провів його директор Дмитро Ватич.

     Протягом  тижня відбувалися конкурси на складання правових кросвордів для ліцеїстів 9-10 класів, а наймолодші здобувачі освіти – учні 5 класу презентували тематичні малюнки «Ми знаємо свої права».

    Тиждень правових знань  виявився надзвичайно насиченим, інформаційно змістовним, динамічним.

     Вчителі і здобувачі освіти, під час Тижня права, вкотре довели, що наш сучасний, навчальний заклад – Славутський ліцеї ІІ-ІІІ ступенів Хмельницької обласної ради  готує конкурентоспроможну особистість, яка вміє планувати стратегію власного життя, орієнтуватися у системі правових цінностей, визначати життєве кредо і стиль правової поведінки.

 

      Голова методичного об’єднання 

      вчителів суспільно-гуманітарних наук

  Гандзюк С.В.

Переглядів: 344 | Додав: sosli | Рейтинг: 0.0/0
Наверх
2015р. Славутський ліцей © Усі права захищені! З пропозиціями пишіть розробникам