Вітаю Вас, Гість

Головна » 2014 » Листопад » 7 » Тиждень української мови в ліцеї-інтернаті
13:22
Тиждень української мови в ліцеї-інтернаті

                       

"Бринить, співає наша мова, чарує, тішить і п’янить", під такою назвою  з 03.11.14 по 08.11.14  у Славутському   обласному   спеціалізованому   ліцеї - інтернаті  поглибленої  підготовки учнів  в галузі науки відбувся тиждень української мови та літератури ,  присвячений Дню української писемності. Метою тижня було розширити й поглибити знання учнів про рідну мову та літературу , виховувати  шанобливе ставлення до   слова ,  надбань української літератури та культури.

Ліцеїсти закладу привітали з початком тижня всіх учасників навчально-виховного процесу і вручили їм буклети-візитки "Як парость виноградної лози, плекайте мову!"

 Пісенний сонцеграй "Пісня - це найдобріша, найвиразніша мова"  надав святковості та урочистості  на весь день.

 У вернісажі  української вишиванки взяли участь ліцеїсти та вчителі: підготували виставку української вишивки, відео дайджест  "А над світом  українська вишивка цвіте...".

 У рамках тижня було проведено І етап Міжнародного   мовно-літературного   конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка , у якому взяли участь ліцеїсти 8-11 класів

З відеосюжетів, які були продемонстровані  у закладі ,  учні дізналися про життя та діяльність  Нестора Літописця та  про засновника книгодрукування в Україні Івана Федорова .

Протягом тижня учні   виявили активність, зацікавленість, мовну грамотність, широку начитаність, збагатилися новими мовно-літературними знаннями.

 

Переглядів: 523 | Додав: sosli | Рейтинг: 5.0/2
Наверх
2015р. Славутський ліцей © Усі права захищені! З пропозиціями пишіть розробникам