Вітаю Вас, Гість

Головна » 2020 » Січень » 9 » Тренінг «Розвиток емоційної компетентності здобувачів освіти з метою формування успішної особистості»
08:05
Тренінг «Розвиток емоційної компетентності здобувачів освіти з метою формування успішної особистості»

     У рамках просвітницької діяльності Школи молодого учителя Славутського ліцею ІІ-ІІІ ступенів Хмельницької обласної ради 02.01.2020 року відбувся тренінг з теми «Розвиток емоційної компетентності здобувачів освіти з метою формування успішної особистості». Вибір теми зумовлений вимогами сьогодення, концепцією НУШ.

     Складність і багатогранність функціонування сучасного суспільства як динамічного соціального організму, зростання його системних змін зумовлюють гостру потребу розвитку потенціалу емоційного інтелекту особистості задля її ефективної соціальної адаптації та успішної самореалізації.

     У рамках тренінгу молоді колеги не тільки з’ясували, що таке емоційний інтелект, його складові, сформульовані Даніелем Ґоулманом, популяризатором ідеї ЕІ, а й що впливає на розвиток емоційного інтелекту, як і для чого його розвивати. Використовуючи технологію ситуативного моделювання під час тренінгу, молоді педагоги долучилися до розв’язання суперечливих ситуацій, скориставшись прийомами критичного мислення. Подискутували з приводу розуміння соціально-емоційного та етичного навчання (SEE Learning).

     На завершення тренінгу у молодих колег уже не виникали запитання з приводу того, чому окремі особистості з неабияким інтелектом можуть роками займати одну і ту ж посаду, у той же час як їх непримітні колеги швидко просуваються по кар’єрній драбині?

     Виходить, для того, щоб домогтися успіху, одних знань та аналітичних здібностей недостатньо. Як тут недослухатися до думки відомого вченого Чарльза Дарвіна «Виживає не найсильніший і не найрозумніший, а той, хто краще за усіх пристосовується до змін».

Керівник ШМУ Ковальчук О.О.,

вчитель вищої кваліфікаційної категорії,

вчитель-методист

Переглядів: 155 | Додав: sosli | Рейтинг: 0.0/0
Наверх
2015р. Славутський ліцей © Усі права захищені! З пропозиціями пишіть розробникам