Вітаю Вас, Гість

Головна » 2020 » Березень » 2 » Тренування з протипожежної безпеки з залученням спеціальної техніки
07:32
Тренування з протипожежної безпеки з залученням спеціальної техніки

Тренування з протипожежної безпеки

з залученням спеціальної техніки

   27 лютого у Славутському ліцеї відбулися позапланові навчання щодо пожежної безпеки та навчально-тренувальні заняття з евакуації учнів і персоналу. Тренування проводились із залученням фахівців та спеціальної техніки 18 Державної пожежно-рятувальної частини м. Славути.

   О 17:00 год. у гуртожитку №1 Славутського ліцею у межах запланованих навчань прозвучав «умовний» сигнал тривоги з протипожежної безпеки для вихованців. Передусім, черговий вихователь О. П. Свідзінський зателефонував до служби порятунку «101» та повідомив про виникнення «умовної» пожежі у приміщенні гуртожитку №1.

   За сигналом «Увага всім!» відбулася організована евакуація учасників навчально-виховного процесу з приміщення гуртожитку за схемами евакуації. Уже на відкритому подвір’ї ліцею відбулася перевірка евакуйованих учнів за списками.

   Згідно з планом тренувальних занять, на одному із поверхів гуртожитку працівниками служби з надзвичайних ситуації виявлено «умовно постраждалого вихованця». Працівники пожежно-рятувальної частини оперативно здійснили усі необхідні дії задля збереження життя та здоров’я старшокласника.

  

 

  

   Начальник 18 Державної пожежно-рятувальної частини м. Славути Олександр Миколайович Пузир розповів про евакуацію постраждалих і наголосив про дотримання правила пожежної безпеки.

   Основною метою заходу стало вдосконалення підготовки колективу навчального закладу до дій за умов виникнення пожежі та інших надзвичайних ситуацій. Усе відбулося за планом, необхідні нормативи з пожежної безпеки були витримані.

   Організатори заходу переконалися, що саме завдяки таким практичним тренуванням, як у дітей, так і дорослих формуються стійкі навички, необхідні для прийняття швидких і чітких рішень у разі виникнення небезпеки.

 

Заступник директора

з виховної роботи Кравчук Н.М.

 

 

Переглядів: 159 | Додав: sosli | Рейтинг: 0.0/0
Наверх
2015р. Славутський ліцей © Усі права захищені! З пропозиціями пишіть розробникам