Вітаю Вас, Гість

Головна » 2014 » Жовтень » 11 » Турнір з волейболу в ліцеї-інтернаті
22:27
Турнір з волейболу в ліцеї-інтернаті

                        

Осінь продовжує радувати нас не лише своїми різнокольоровими барвами, а і черговими досягненнями наших творчих та завзятих ліцеїстів.

Минулого тижня вперше у ліцеї-інтернаті відбувся турнір з волейболу серед учнів 8-11 класів, у якому брали участь 4 команди дівчат та 4 команди хлопців. Турнір тривав три дні і вже у середу, першого жовтня, відбувся фінал. За перемогу впевнено боролися збірна команда дівчат 9-х класів і  команда  41-43 навчальних групи та збірна команда хлопців 10 класів і команда навчальних 45 і 46 груп. Фортуна виявилась не на стороні старшокласників, а тому обидві команди 11 класів поступилися молодшим учням, які грали зібрано, і разом з тим наполегливо боролися за перемогу.

У результаті напруженої боротьби турнір між дівчатами завершився з рахунком 2:1 на користь дев’ятикласниць, турнір між хлопцями  -  з рахунком 2:0 на користь десятикласників.

По завершенні турніру з волейболу команди-переможці були нагороджені грамотами та медалями. З великим піднесенням і гарними враженнями після турніру переможці чекають на нові старти та перемоги.

Юнкори гуртка «Екслюзив»

Переглядів: 490 | Додав: sosli | Рейтинг: 4.0/1
Наверх
2015р. Славутський ліцей © Усі права захищені! З пропозиціями пишіть розробникам