Вітаю Вас, Гість

Головна » 2019 » Вересень » 30 » Твій друг – дорожній рух!
17:48
Твій друг – дорожній рух!

    Безпека – одна з основних складових нашого благополуччя. Безпека наших ліцеїстів іноді стає складним завданням, адже батьки не можуть завжди бути поряд.

        З приводу цього 24 вересня у Славутському ліцеї був проведений виховний захід з метою запобігання дитячому дорожньому травматизму. Був запрошений начальник СРПП Славутського ВП Гавришок А.В, який детально розповів правила дорожнього руху.

    А також підготував цікаву вікторину з ПДР «Чи знаєш ти обов’язки та права пішоходів?» здобувачам освіти 8-А та 8-Б класів.

        Батьки забезпечують безпеку своєї дитини вдома, а вчителі та вихователі несуть відповідальність за дитину в ліцеї. Але хто подбає про їхню безпеку в дорозі? Незалежно від того чи ходять пішки, чи їздять на велосипеді або користуються громадським транспортом, їх слід навчати правилам безпеки на дорогах.

    Тому у Славутському ліцеї ІІ-ІІІ ступенів Хмельницької обласної ради в усіх класах була проведена класна та виховна година «Дотримуйся правил – збережи життя», мета якої – привернути увагу громадськості до важливості знання правил дорожнього руху, сприяти формуванню в українському суспільстві відповідального ставлення до власного життя та здоров’я.

     Одним із методів запам’ятовування цих правил є творчий підхід, отож у навчальному закладі був проведений ліцейний конкурс малюнків з правил безпеки дорожнього руху – «Твій друг – безпечний рух!», в якому прийняли участь здобувачі освіти усіх класів нашого ліцею.

    Зустріч із начальником СРПП Славутського ВП, Артемом Васильовичем для ліцеїстів 8-х класів закінчилась дружнім фото.

    Дорогі ліцеїсти, будьте обережні на дорогах! Не забувайте правила і головне – бережіть себе, адже ви майбутнє нашої нації.

Творча група юних журналістів

Переглядів: 301 | Додав: sosli | Рейтинг: 0.0/0
Наверх
2015р. Славутський ліцей © Усі права захищені! З пропозиціями пишіть розробникам