Вітаю Вас, Гість

Головна » 2015 » Травень » 25 » Твоє життя – твій вибір
18:39
Твоє життя – твій вибір

                         

В рамках місячника родинного виховання 21 травня 2015 року в ліцеї-інтернаті відбувся «круглий стіл», присвячений питанням відповідального батьківства. Учасниками заходу стали учні 32 і 34 навчальних груп та експерти з відповідних питань, а саме: головний спеціаліст реєстраційної служби Славутського міськрайонного управління юстиції Кедрун Анна Миколаївна, медична сестра ліцею-інтернату Дубенюк Сабіна Олександрівна, соціальний педагог ліцею-інтернату Свідзінський Олександр Петрович, практичний психолог ліцею-інтернату Фурда Тетяна Петрівна.

Метою проведення заходу був аналіз причин та наслідків раннього батьківства, ставлення молоді до даної проблеми, визначення питання відповідального батьківства, проблематики рівних прав і можливостей жінок і чоловіків, відповідальності чоловіків у сімейній сфері, актуалізація знань про права та обов’язки молодих батьків, соціальний захист материнства.

В ході засідання «круглого столу», заслухавши експертів та активно полемізуючи між собою, учні обговорили такі ключові питання: що саме мають на увазі говорячи терміни «раннє материнство» чи «раннє батьківство», які небезпеки та проблеми чекають на молодих батьків, що таке усвідомлене батьківство, що можна зробити для того, щоб в цьому світі було менше покинутих немовлят та більше щасливих родин тощо.

Інтерактивна частина «круглого столу» включала рольові ігри на відповідну тематику та перегляд і обговорення відеоматеріалів, де особливо активно проявили себе ліцеїсти 32 групи Горпишин Юлія, Щаслива Ольга та Здибель Денис.

Наприкінці роботи засідання учениця 32 групи Корчевська Аліна підсумувала, що лише там, де батьки розумно, виважено, тверезо підходять до планування сім’ї, зокрема до народження немовляти, де дорослі свідомо готові присвятити себе дитині, суспільство має щасливу і міцну родину.

Т.Фурда, практичний психолог

ліцею-інтернату

Переглядів: 385 | Додав: sosli | Рейтинг: 5.0/3
Наверх
2015р. Славутський ліцей © Усі права захищені! З пропозиціями пишіть розробникам