Вітаю Вас, Гість

Головна » 2013 » Лютий » 14 » У ліцеї-інтернаті відбулась гра-квест під назвою «Ми різні – ми рівні – ми разом»
12:14
У ліцеї-інтернаті відбулась гра-квест під назвою «Ми різні – ми рівні – ми разом»

12 лютого 2013 року у Славутському обласному спеціалізованому ліцеї-інтернаті відбулась гра-квест під назвою «Ми різні – ми рівні – ми разом».

Квест – це пригоди. Основна ціль проведення – сприяти отриманню підлітками знань про поняття «толерантність» та «інтолерантність, нетерпимість», їх ознак та критеріїв, створення умов для формування у них позитивного ставлення до життя у полікультурному середовищі, відмови від насилля та використання тільки мирних способів вирішення конфліктів, виховання навиків толерантної поведінки.

Учасниками  квесту стали ліцеїсти 10-х класів. Проведення цього заходу певною мірою дало можливість гравцям на практиці бути толерантними,  проявити терпимість. В грі школярі не тільки отримали нові знання, але й здобули комунікативні навички ефективного спілкування в різних формах та умовах, вміння продуктивно працювати в команді, знаходити компроміси для досягнення загальної цілі.

В ході заходу ліцеїсти мали можливість виконати ряд завдань, зокрема такі як «Інше Я» (учні мали змогу самі проаналізувати своє толерантне ставлення до світу),  «Живе дерево» (ліцеїсти могли визначити  риси, які характерні толерантній особистості), «Килим Світу» (це завдання вимагало акторських здібностей, адже учні мали змогу на практиці застосувати толерантні риси), «Європейський поїзд» (виконанням власне цього завдання учні могли проаналізувати своє власне стереотипне ставлення до представників інших культур та народностей) тощо.

Ліцеїсти активно долучилися до участі в грі-квесті, про що свідчать результати конкурсу: ІІ місце поділили команди 35 («Кліо») та 34 («Dreamteam») навчальних груп, які набрали однакову кількість балів. А переможцем стала команда 31 навчальної групи «Боберчики».

Вітаємо переможців гри-квесту та дякуємо всім командам за участь!

Переглядів: 769 | Додав: sosli | Рейтинг: 5.0/2
Наверх
2015р. Славутський ліцей © Усі права захищені! З пропозиціями пишіть розробникам