Вітаю Вас, Гість

Головна » 2018 » Жовтень » 17 » У рамках заходів тижня правознавства
06:05
У рамках заходів тижня правознавства

    10 жовтня 2018 року у рамках заходів тижня правознавства відбулося ознайомлення здобувачів освіти 11-Г класу з діяльністю Славутського відділу поліції ГУНП в Хмельницькій області. Під час заходу знайомство з роботою відділу здійснювали старший інспектор ювенальної превенції Руслан Олександрович Сопронюк та інспектор з інформаційної підтримки Анна Василівна Нікітенко, які розповіли учням про структуру, специфіку діяльності та особовий склад Славутського  відділу поліції.

       Працівники відділу поділилися здобутками своєї роботи, професійним досвідом, обговорили співпрацю в напрямку правового виховання підростаючого покоління, проведення аналогічних заходів у майбутньому.

   Між представниками поліції та здобувачами освіти відбувся прямий діалог із наведенням практичних прикладів та життєвих ситуацій, піднімалися питання про права неповнолітніх осіб, настання відповідальності за неправомірні вчинки, правила поведінки при контактах із правоохоронними органами. Значну увагу поліцейські зосередили на різних видах відповідальності та заходах, що можуть бути застосовані до неповнолітніх.

   Директор музею Дмитро Олександрович Ватич, підполковник внутрішньої служби у відставці, розповів учням про етапи становлення міліції та поліції на Славутчині. Музей вразив учнів величезною кількістю експонатів, пов’язаних з діяльністю правоохоронців Славутчини та самовідданістю до професії колишнього працівника.

   Заступник начальника слідчого відділення Артем Васильович Улашук ознайомив з особливостями роботи слідчих поліції. Учні ставили велику кількість запитань, що стосувалися специфіки роботи цього підрозділу, на які отримали ґрунтовні відповіді.

    Для здобувачів освіти Славутського ліцею дане знайомство було особливо корисним і тому, що частина з них у майбутньому також пов’яжуть своє життя з роботою у правоохоронних органах. Тому така співпраця між відділом та нашим навчальним закладом  є особливо актуальною.

Вчитель історії та правознавства

А. І. Гринько

Переглядів: 406 | Додав: sosli | Рейтинг: 0.0/0
Наверх
2015р. Славутський ліцей © Усі права захищені! З пропозиціями пишіть розробникам