Вітаю Вас, Гість

Головна » 2015 » Жовтень » 3 » У світі вищого призначення немає, день завтрашній творити крізь віки!..
12:17
У світі вищого призначення немає, день завтрашній творити крізь віки!..

     Немає у світі більш благородної професії, ніж учитель! Кожного року у першу неділю жовтня вчителі України святкують своє професійне свято.

     У п’ятницю, 2 жовтня усі йшли до ліцею-інтернату в передчутті свята. Вже на порозі закладу вчителів зустрічали випускники з власноруч виготовленими  вітальними листівками.

     Учні 10-11 класів з особливим нетерпінням чекали цього свята …   Адже традиційно на День працівника освіти вони беруть на себе відповідальність за проведення усіх уроків та заходів. До цієї події готувалися заздалегідь, бо так давно хотіли відчути себе в ролі вчителів і «приміряти» на собі їх нелегку працю. Підготовка була дуже ретельною. Відповідно до здібностей і уподобань учні 11-х класів отримали певні «посади». Вчителям-дублерам довелося провести по 2, а то й 4 повноцінних уроки в різних класах. Наскільки це було важко, стало зрозуміло після завершення занять, коли зморені, але щасливі «учителі» буквально попадали на стільці в учительській. Так, нелегка вчительська праця!

    Закінчився День самоврядування концертом, на якому наші педагоги продовжували насолоджуватися справжнім святом, яке їм подарували учні. Ліцеїсти висловлювали свою щиру подяку за любов, розуміння впродовж усіх років навчання, за те, що їм допомагають стати справжніми людьми. Приємні спогади викликали сльози в учителів і, навіть, в учнів, але це були сльози радості…

     Кожен учень ліцею-інтернату, ймовірно, зрозумів, що праця педагога потребує повної самовіддачі, блискучого розуму, доброти душевної, щирості думок, запалу в очах і твердої зібраності. Важко бути вчителем! Тому, ми як учні, хочемо ще раз  від люблячих сердець усіх учнів подякувати тим, хто став для кожного гарним наставником і другом – нашим педагогам!

                                                                                Тетяна Джур, Олеся Руда,

                                                                                 юнкори гуртка «Ексклюзив»

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Переглядів: 402 | Додав: sosli | Рейтинг: 5.0/2
Наверх
2015р. Славутський ліцей © Усі права захищені! З пропозиціями пишіть розробникам