Вітаю Вас, Гість

Головна » 2016 » Жовтень » 7 » І етап VІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка
10:15
І етап VІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка

Участь ліцеїстів

у І етапі

VІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу

учнівської та студентської молоді

імені Тараса Шевченка

Наша дума, наша пісня

Не вмре, не загине…

От де, люде, наша слава,

Слава України!

          Ці пророчі слова Великого Кобзаря створили нашу мову, піднесли нашу культуру на світовий рівень, а своїм життям та своєю творчістю Тарас Григорович згуртував великий народ у міцну, волелюбну націю. 

             Враховуючи світове значення постаті генія української культури,  важливості популяризації творчості Кобзаря та з метою вшанування поета світового рівня, стало традиційним проведення мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка. Щороку вихованці Славутського ліцею-інтернату беруть активну участь у заході, присвяченому творчості великого українського поета. …Не став виключенням і цей рік.

             6 жовтня у бібліотеці відбулося урочисте відкриття конкурсу, де учасники мали змогу ще раз поринути у поетичний світ Кобзаря, презентувати власні вірші про генія світового значення, насолодитися піснями на слова геніального поета...

           Змінюються часи, але незмінним, невичерпним і, по суті, не до кінця прочитаним і розгаданим залишається сам Шевченко. Надіюся, що учасники конкурсу успішно розкриють теми творчих робіт, які пов’язані, безперечно, з культурою, мораллю, духовними цінностями українського народу, сприятимуть об’єднанню нації, формуватимуть почуття патріотизму, оптимізму і віри в щасливе майбуття Української держави, про яку мріяв і писав у своїх творах Кобзар.

      І вистачить його, Тараса Григоровича, поза всяким сумнівом, ще на багато-багато поколінь -  допоки житиме український народ, допоки буде жити наша Україна! Молоде покоління зрозуміє та усвідомить неоціненний вклад Тараса Шевченка в зародження та розвиток української культури, мови, нашої державності.  І ми вкотре переконаємося, що

 

Поезія Шевченка – це вогник,

 

                                    схожий на полум’я свічки,

 

                                                      що запалює душу людини…

Тарасюк С. В.,

вчитель української мови та літератури

Переглядів: 766 | Додав: sosli | Рейтинг: 0.0/0
Наверх
2015р. Славутський ліцей © Усі права захищені! З пропозиціями пишіть розробникам