Вітаю Вас, Гість

Головна » 2020 » Лютий » 27 » Участь ліцеїстів у III Всеукраїнському музичному конкурсі «MusicUniFest» у м. Кам`янець –Подільському
08:41
Участь ліцеїстів у III Всеукраїнському музичному конкурсі «MusicUniFest» у м. Кам`янець –Подільському

Участь ліцеїстів у III Всеукраїнському музичному конкурсі «MusicUniFest» у м. Кам`янець –Подільському


Будь-яке мистецтво прагне до того, щоб стати музикою…    
 Уолтер Патер


   «Для мене музика – це не лише хобі… Це вже все моє життя. Це моє повітря, мій сон, моя буденність…» - такими словами хотілося б висловити свої враження про неймовірний музичний конкурс «MusicUniFest».

   Музика, як, мабуть, ніяке інше мистецтво, може впливати на настрій, створювати його. Люди вважають, що музика народилася разом із створенням світу. Все у світі виткане зі звуків... Коли ми чуємо мелодію, кажуть, що навіть наш пульс підлаштовується під її ритм. Тому можна сміливо стверджувати, що музика живе у серці кожного…
   15 лютого талановиті ліцеїсти взяли участь у Всеукраїнському музичному конкурсі «MusicUniFest». Упродовж цього мистецького дійства демонстрували свої творчі здібності понад сто учасників. Учні Славутського ліцею випробували свою майстерність у категорії «естрадний спів» та «інструментальний жанр». Радіємо таким  нагородам:

Бондар Валерія, 11-Г клас – Диплом II ступеня

Ільчук Акім, 10-Б клас – Диплом ІІІ ступеня 

Панасюк Вікторія, 10-Д клас – Диплом III ступеня

   Дипломами учасників нагороджені Сиротюк Віталіна (6 клас), Мовчанюк Денис (11-В клас) та  Середюк Світлана (10-В клас).

   Дуже вдячні дирекції ліцею та Ірині Миколаївні Ніколаєвій за можливість взяти участь у конкурсі при Кам’янець-Подільському університеті. Ця мистецька зустріч, безперечно, дала нам хороший досвід та нові знайомства.
 

  Учениця 11-Г класу
Валерія Бондар

 

 

 

Переглядів: 203 | Додав: sosli | Рейтинг: 0.0/0
Наверх
2015р. Славутський ліцей © Усі права захищені! З пропозиціями пишіть розробникам