Вітаю Вас, Гість

Головна » 2013 » Листопад » 27 » Участь психолога ліцею-інтернату Фурди Т. П. в Міжнародному молодіжному форумі Поглиблення відносин Україна-ЄС: молодіжні перспективи
13:06
Участь психолога ліцею-інтернату Фурди Т. П. в Міжнародному молодіжному форумі Поглиблення відносин Україна-ЄС: молодіжні перспективи

20-22 листопада 2013 в м. Київ за сприяння фонду Фрідріха Еберта в Україні відбувся Міжнародний молодіжний форум Поглиблення відносин Україна-ЄС: молодіжні перспективи, в якому взяли участь лідери та активісти проєвропейських молодіжних організацій, голови студентських органів самоврядування, співпрацівники обласних державних адміністрацій України, які займаються розробкою і втіленням молодіжної політики у своїх регіонах та активна молодь зі всієї України.

Практичний психолог ліцею-інтернату Тетяна Петрівна Фурда виступила представником міської молодіжної організації «Талановите ерудоване молоде покоління», що функціонує на базі Славутського обласного ліцею-інтернату.

Проведення Форуму передбачало обговорення змісту проекту угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом і його державами-членами з точки зору можливостей впровадження освітніх реформ, посилення громадського залучення, молодіжної мобільності та поліпшення перспектив працевлаштування; аналіз можливостей, які відкриє підписання угоди про асоціацію перед молодіжними організаціями, обмін досвідом впровадження молодіжних проектів та налагодження контактів з європейськими організаціями.

В ході Форуму доповідачами виступили Богдан Ференс (старший консультант Комітету з питань європейської інтеграції Верховної Ради України), Володимир Брущенко (виконавчий директор громадської організації «Євроклуб Право і Захист»), Крістін Айхорн (стипендіат ФФЕ, представниця проекту treff/tochka, Німеччина), Надя Штамер (представниця організації "Falkens” («Соколи»), Німеччина) з питаннями, що висвітлюють проблематику Форуму та інші представники влади і молодіжних громадських організацій.

Практична частина Форуму була представлена роботою учасників по секціях «Роль молоді у підвищенні громадянської активності», «Роль молоді в процесі модернізації системи освіти в Україні», «Роль молоді у формуванні політики щодо молодіжного працевлаштування», підсумком діяльності яких стала Лабораторія ініціатив – підготовка та відеопрезентація проектів учасниками Форуму.

Проведений захід дав змогу активній молоді зі всієї України поділитися власним досвідом впровадження проектів у сфері молодіжної політики та познайомитись з передовим європейським досвідом щодо даного питання.
Переглядів: 360 | Додав: sosli | Рейтинг: 5.0/1
Наверх
2015р. Славутський ліцей © Усі права захищені! З пропозиціями пишіть розробникам