Вітаю Вас, Гість

Головна » 2013 » Листопад » 4 » Участь психолога ліцею-інтернату Т. П. Фурди у науково-практичній конференції у м. Києві
08:25
Участь психолога ліцею-інтернату Т. П. Фурди у науково-практичній конференції у м. Києві

24 жовтня 2013 року практичний психолог ліцею-інтернату Фурда Тетяна Петрівна взяла участь у Всеукраїнській науково–практичній конференції «Науково-методичне забезпечення психолого-педагогічного моніторингу особистісного розвитку інтелектуально обдарованих старшокласників», яка організована з ініціативи Національної академії педагогічних наук України, інституту обдарованої дитини національної академії педагогічних наук України та національного центру «Мала академія наук України» у м. Києві з метою визначення наукових основ та практичних способів вирішення проблеми розпізнавання, супроводу та підтримки обдарованості у дітей та молоді; обміну досвідом у практичній роботи з проблем роботи з обдарованими учнями.

З вітальним словом до присутніх звернувся Камишин В.В., кандидат технічних наук, лауреат державної премії УРСР в галузі науки і техніки, лауреат державної премії України в галузі освіти, директор інституту обдарованої дитини НАПН України, з аспекту методологічних питань психологічного дослідження інтелекту особистості виступив Рибалка В.В., доктор психологічних наук, професор, радник директора інституту обдарованої дитини НАПН України та багато знаних науковців та освітян з різних куточків України.

Наша колега виступила з питання «Соціально-психологічні  умови формування творчої активності учнів» та здобула неоціненний досвід науково обґрунтованого спілкування з питань психолого-педагогічного інструментарію моніторингу,оволодіння особистісно-орієнтованими системами та технологіями особистісного розвитку інтелектуально обдарованих старшокласників, психологією їхнього професійного самовизначення.












Переглядів: 391 | Додав: sosli | Рейтинг: 5.0/2
Наверх
2015р. Славутський ліцей © Усі права захищені! З пропозиціями пишіть розробникам