Вітаю Вас, Гість

Головна » 2020 » Лютий » 5 » «Учитель року – 2020»
11:33
«Учитель року – 2020»

«Учитель року – 2020»

   29 січня 2020 р. у Хмельницькому обласному інституті післядипломної педагогічної освіти стартував обласний етап всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2020».

   За 24 роки конкурс відкрив тисячі нових імен талановитих педагогів. Сьогодні вони зросли професійно, посіли керівні посади, залучені до розбудови Нової української школи. 25-й конкурс «Учитель року» об’єднав відданих своїй справі, творчих, відкритих до нових знань, готових ділитися своїми надбаннями вчителів.

   Цього року Славутський ліцей ІІ-ІІІ ступенів Хмельницької обласної ради на конкурсі «Учитель року – 2020» представляє вчитель вищої кваліфікаційної категорії, старший вчитель – Чумак Інна Олександрівна у номінації «Хімія». За результатами першого етапу другого (обласного) туру вона увійшла у 12-ку кращих вчителів та посіла друге місце. Приємно відмітити, що серед конкурсантів, під час проведення практичної роботи з хімії у 9 класі, наша колега показала найкращий результат.

  

   На другому етапі другого (обласного) туру учителів хімії очікують урок та експериментальне завдання в хімічній лабораторії.

   Педагогічний колектив Славутського ліцею ІІ-ІІІ ступенів Хмельницької обласної ради бажає Чумак Інні Олександрівні успіхів та творчого натхнення для подальшої участі у конкурсі «Учитель року – 2020».

 

Заступник директора з навчальної роботи

Рабченюк О.О.

Переглядів: 173 | Додав: sosli | Рейтинг: 5.0/1
Наверх
2015р. Славутський ліцей © Усі права захищені! З пропозиціями пишіть розробникам