Вітаю Вас, Гість

Головна » 2013 » Листопад » 27 » Учні ліцею - інтернату вшановують пам'ять жертв голодомору і політичних репресій
13:37
Учні ліцею - інтернату вшановують пам'ять жертв голодомору і політичних репресій

Схиліться! Свічку запаліть!

Хто у молитві, хто у серці, чуєте,

Як камяніє краю біль століть.

Навіки до тридцятих ми прикуті.


    Щорічно в останню суботу листопада в Україні вшановують пам'ять жертв голодоморів і політичних репресій.

    «То була жахлива сторінка для нашого народу. Мільйони невинно замучених життів та скалічених доль, безлюдні села, страх у людських душах» – ось чорний слід Голодомору.

    Понад 80 років минуло від одного з найтрагічніших періодів в історії нашого народу – штучно створеного Голодомору, який забрав життя мільйонів українців.

    Пам'ять - нескінченна книга, в якій записано все: і життя людини, і життя країни...

   У нашому закладі проводились різноманітні заходи до Дня пам’яті жертв Голодомору. Ліцеїсти 35 групи підготували цікаву підбірку інформації про  незагоєну рану України -1932 - 1933 рр. На виховних годинах наставники групи провели уроки-пам’яті з теми голодомору, де були використані цікаві історичні факти. Під керівництвом вчителя історії та правознавства     Гринька А. І. та вихователя Тарасюк С. В. учнями 35 групи була оформлена виставка літератури «Не згасне у памяті людській...» і тематична композиція «Запали свічку».

    З пам’яттю народу нічого не вдієш, вона зберігатиме правду- правду про ті страшні роки, про ті страшні події. Тому 23 листопада, у Всенародний день памяті, ліцеїсти 35 групи Славутського обласного спеціалізованого ліцею-інтернату поглибленої підготовки учнів в галузі науки взяли участь у ході, яка рушила до памятника жертв Голодомору. Учні запалили свічки в пам’ять мільйонів вбитих голодом, хвилиною мовчання згадали усіх, кого нищили фізично та духовно. Біля пам’ятника жертв Голодомору ліцеїсти поклали символічні колоски та лампадки.

    В цей скорботний день ми всі ще раз могли переконатися, що ці трагічні - чорні дні - наша історія, і ми повинні знати і пам’ятати ії.


Переглядів: 418 | Додав: sosli | Рейтинг: 5.0/1
Наверх
2015р. Славутський ліцей © Усі права захищені! З пропозиціями пишіть розробникам