Вітаю Вас, Гість

Головна » 2017 » Листопад » 27 » Учні Славутського обласного ліцею-інтернату вибороли призові місця у конкурсі «Майбутнє України»
20:40
Учні Славутського обласного ліцею-інтернату вибороли призові місця у конкурсі «Майбутнє України»

         Національний центр «Мала академія наук України» 21–23 листопада провів восьму виставку-конкурс молодіжних інноваційних проектів «Майбутнє України».

     Роботи учасників розподілені за сімома номінаціями: «Електроніка та приладобудування», «Матеріалознавство та перспективні технології», «Інформаційно-телекомунікаційні системи та технології», «Екологія та ресурсозбереження», «Роботехніка та роботехнічні системи», «Машинобудування» і «Технічна творчість та винахідництво».

    За словами президента МАН Станіслава Довгого, розробки школярів уже давно суспільство і бізнес сприймають як серйозні проекти, варті уваги і впровадження: «Ми активно працюємо над тим, аби знайомити підприємців з ідеями наших учнів. Особливу цікавість викликають винаходи, спрямовані на енергозбереження та заощадження ресурсів. Слід зазначити, що у цьому напрямі діти активні і креативні: багато їхніх ідей демонструють, як зменшити використання газу чи бензину; вони пропонують альтернативу традиційним енергоносіям тощо. Водночас ідеї ефективні і бюджетні, що є важливою перевагою в нинішніх економічних умовах».

    Участь у конкурсі брали 118 учасників з усіх областей України та міста Києва.

     Хмельницьку область представляли три учасники, серед них і 2 учні з Славутського ліцею-інтернату: Пізнюр Юлія в номінації: «Екологія та ресурсозбереження» з роботою: «Збирач туману» - пристрій перетворення водяної пари в рідину, та Шевчук Дмитро в номінації:«Робототехніка та робототехнічні системи» з роботою: «Світлодіодний куб» – математика без цифр. Науковий керівник, який допомагав у розробках і представлені робіт ліцеїстів – Коваль Віктор Людвигович.

 

   Оцінювали школярські проекти науково-педагогічні працівники вишів, галузевих інститутів НАН України і спонсори. Серед критеріїв оцінювання – актуальність, практичне значення, самостійність у виконанні роботи і творчий підхід, повнота в розкритті теми, презентаційні навички учасника, відповідність стендової доповіді вимогам і наявність демонстраційної моделі чи макета.

    В напруженій боротьбі  Пізнюр Юлія виборола призове 2 місце, та одержала цінний приз, А Шевчук Дмитро був відзначений Гранпрі від МАН та спонсорів, та отримав грошову винагороду в сумі 2000грн.

     І важливим є не тільки сам елемент змагальності, а й те, що учні мають змогу почути думку професійного журі, яка їм надзвичайно потрібна на початках наукової діяльності, завести корисні знайомства і почерпнути цінну інформацію для розвитку своїх ідей. «Майбутнє України» можна по праву назвати святом інноваційної думки.

    Бажаємо подальших успіхів у науково-дослідницькій роботі!

Ковальчук В.Т. - координатор

наукового товариства "РІНГ"

Славутського ліцею-інтернату

Переглядів: 580 | Додав: sosli | Рейтинг: 5.0/3
Наверх
2015р. Славутський ліцей © Усі права захищені! З пропозиціями пишіть розробникам