Вітаю Вас, Гість

Головна » 2013 » Квітень » 29 » Учні та педагоги ліцею-інтернату серед учасників благодійної акції «Щастя на крилах»
14:42
Учні та педагоги ліцею-інтернату серед учасників благодійної акції «Щастя на крилах»

Стан здоров'я дітей в Україні залишається одним із найактуальніших питань. Особливу тривогу викликає кількість дітей з онкологічними захворюваннями - близько 1600 дітей віком від 0 до 18 років щорічно. Смертність серед онкологічно хворих дітей складає 7 осіб із 10. Однією з причин високої смертності онкохворих дітей в Україні є відсутність відповідної реабілітації.

Учні нашого ліцею-інтернату, звичайно, не можуть стояти осторонь чужої біди. Тому вони активно долучилися до благодійної акції «Щастя на крилах», яка передбачає збір коштів для організації повноцінного дитячого реабілітаційного центру «Будинок Казки» за адресою: Чернігівська область, Бобровицький район, с. Рокитне, провулок Княжий.

Протягом тижня учні ліцею-інтернату, які є волонтерами Центру соціальних служб у справах сім'ї, дітей та молоді збирали кошти для онкохворих діток, а всі учасники навчально-виховного процесу, що долучалися до акції, отримали розмальовку-янгола, як символ безкорисної доброти та вічного життя.

Усі зібрані в ліцеї-інтернаті кошти були переведені на електронний рахунок Благодійного фонду «Сильні духом», який є ініціатором даної акції.

Дякуємо всім учням та педагогам, які зробили свій внесок в збереження життя та здоров’я дітей, хворих на онкологічні захворювання!Переглядів: 393 | Додав: sosli | Рейтинг: 5.0/2
Наверх
2015р. Славутський ліцей © Усі права захищені! З пропозиціями пишіть розробникам