Вітаю Вас, Гість

Головна » 2019 » Грудень » 12 » УРОЧИСТЕ ВІДКРИТТЯ СПОРТИВНОГО ЯДРА СЛАВУТСЬКОГО ЛІЦЕЮ
12:40
УРОЧИСТЕ ВІДКРИТТЯ СПОРТИВНОГО ЯДРА СЛАВУТСЬКОГО ЛІЦЕЮ

  11 грудня на території Славутського ліцею ІІ-ІІІ ступенів Хмельницької обласної ради відбулося урочисте відкриття спортивного ядра, справжнього витвору будівельного мистецтва. Цей день із нетерпінням чекали усі, та найбільше – здобувачі справжньої «Освітянської перлини» - рідної альма-матер.

          Привітати учнівський та педагогічний колективи з визначною подією в житті закладу завітали: голова Хмельницької обласної адміністрації Дмитро Анатолійович Габінет, голова Хмельницької обласної ради Михайло Васильович Загородний, керівник Департаменту освіти і науки Хмельницької обласної державної адміністрації Олег Іванович Фасоля, голова постійної комісії обласної ради з питань будівництва, житлово-комунального господарства, інвестиційної політики, природокористування та екології Артур Давидович Фрідман, міський голова Василь Богданович Сидор, голови Об’єднаних територіальних громад та багато інших гостей.

  

      У приємній та дружній атмосфері шановані гості поспілкувалися із учнями та педагогами ліцею, оглянули творчі лабораторії та навчальні кабінети, ознайомилися із сучасними й комфортними умовами навчання, виховання та проживання здобувачів освіти.

 

 

 

      З нагоди спортивного дійства на урочисте відкриття зібралися почесні гості, вірні друзі і, звісно, вся учнівська та педагогічна спільнота.

 

 

     Багато теплих слів сьогодні звучало на честь будівельників, інженерів, керівників проєкту, усіх, хто доклав максимум зусиль для створення спортивного комплексу. Зрозуміло, що цей витвір будівництва дозволить кожному ліцеїсту ще активніше долучатися до спорту та розвиватися у цьому напрямку, допомагатиме юним спортсменам у професійному зростанні.

         Дмитро Анатолійович Габінет, Михайло Васильович Загородний, Олег Іванович Фасоля, Артур Давидович Фрідман привітали всіх зі святом та у своїх виступах зауважили, що відкриття спортивного майданчику є знаковою подією не лише для Славутського ліцею, а й для усієї області.

         А від голів Об’єднаних територіальних громад ліцеїсти з вдячними вигуками та палаючими від радощів очима отримали у дарунок футбольні  м’ячі.

    На знак подяки та шани від усього колективу Славутського ліцею Артуру Давидовичу урочисто вручено статуетку «Оскар» у номінації «Кращий витвір будівельного мистецтва-2019».

 

      Талановита молодь ліцею, висловлюючи захоплення, повагу і вдячність усім присутнім, дарувала свої гарячі серця у шаленому танці та у яскравих пісенних композиціях «Світ врятує любов», «Сонце нам сяє» (керівник: Ніколаєва І. М.).

 

 

        Ось і настав хвилюючий момент свята! Право перерізати символічну стрічку було надано директору Славутського ліцею Олені Яківні, голові Хмельницької обласної адміністрації Дмитру Анатолійовичу, голові Хмельницької обласної ради Михайлу Васильовичу, голові постійної комісії обласної ради з питань будівництва, житлово-комунального господарства, інвестиційної політики, природокористування та екології Артуру Давидовичу.

        Майданчик відкрито!!! Свято вдалося! Пишний ліцей, прикрашений Державним прапором України та Прапором закладу, усміхнені учні, які ділилися з усіма позитивом й заворожували погляд.

        Черговий здобуток занесено до пам’ятного дня ліцейного літопису. І за цей святковий настрій, за зусилля й плідну працю, за комфортні умови і розбудову нашого навчального закладу висловлюємо неоцінну вдячність Олені Яківні. Завдяки її мудрості, таланту й турботі, кожен учень у вільний час віддаватиме перевагу усім видам спорту, зміцнюючи своє здоров’я.  

      Безперечно, відтепер уроки, що проходитимуть на майданчику, принесуть задоволення, а спортивне життя ліцею буде більш різноманітним та цікавим.

Творча група журналістів ліцею,

автори фотоматеріалів:

Яна Мамчун, Марина Захаренко

 

Переглядів: 226 | Додав: sosli | Рейтинг: 0.0/0
Наверх
2015р. Славутський ліцей © Усі права захищені! З пропозиціями пишіть розробникам